رئیس نمایشگاه سی‌‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران: 40 درصد بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب را شهرستانی‌ها تشکیل می‌دهند

هنردستان: رئیس سی‌‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به استقبال بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به کتاب در نمایشگاه کتاب تهران گفت: شهرستانی‌ها هر سال 40 درصد آمار بازدید از نمایشگاه کتاب تهران را تشکیل می‌‌دهند.

 

به گزارش هنردستان، سیدعباس صالحی (رئیس سی‌‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران) با اشاره به اینکه هرسال بیش از 40 درصد بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران را شهرستانی‌ها تشکیل می‌‌دهند، گفت: دوستداران و علاقه‌مندان کتاب به بهانه‌ی خرید و آشتی کردن با کتاب، هر سال با افتتاح نمایشگاه کتاب فرسنگ‌ها راه را می‌‌پیمایند تا به نمایشگاه کتاب تهران برسند.

وی با اشاره به استقبال بازدیدکنندگان این دوره از برگزاری نمایشگاه کتاب در سه روز اول بازگشایی نمایشگاه کتاب افزود: ازدحام جمعیت و استقبال پرشور نسل جوان از نمایشگاه کتاب تهران، فرصت خوبی را برای برقراری ارتباط با جامعه‌ی فرهیخته‌ی ایرانی بخصوص قشر جوان تحصیلکرده با ناشران و نویسندگان کتاب‌های مختلف فراهم می‌‌کند.

 

سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه‌ی نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه‌ی شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »