مهران احمدی فیلم کوتاه می سازد/ تجربه کارگردانی در «ساکنین محترم»

هنردستان : مهران احمدی بازیگر سینمای ایران که سابقه دستیاری، برنامه ریزی و بازیگردانی در سینمای ایران را دارد و پیش از این 6 فیلم کوتاه را کارگردانی کرده، این روزها در حال کارگردانی فیلم کوتاه دیگری با عنوان «ساکنین محترم» است.

به گزارش هنردستان ، فیلمبرداری فیلم کوتاه «ساکنین محترم» توسط مسعود سلامی در حال انجام است و فیلمبرداری این فیلم کوتاه به زودی به پایان می رسد.مهران احمدی بازیگر سینما و تلویزیون علاوه بر حرفه بازیگری در 10 فیلم سینمایی به عنوان دستیار، برنامه ریز و بازیگردان حضور داشته است.

 

به گزارش هنردستان ، فیلمبرداری فیلم کوتاه «ساکنین محترم» توسط مسعود سلامی در حال انجام است و فیلمبرداری این فیلم کوتاه به زودی به پایان می رسد.
مهران احمدی بازیگر سینما و تلویزیون علاوه بر حرفه بازیگری در 10 فیلم سینمایی به عنوان دستیار، برنامه ریز و بازیگردان حضور داشته است و با فیلمسازانی چون پوران درخشنده، عبدالرضا کاهانی، احمدرضا معتمدی، سامان سالور، روح الله حجازی همکاری داشته است.
احمدی علاوه بر کارگردانی، تهیه کنندگی این فیلم کوتاه را نیز به عهده دارد و سینماگرانی چون عباس رستگارپور مدیر صدابرداری، روزبه سجادی حسینی دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، نوید فرح مرزی طراح گریم، ماهرخ سلیمانی طراح صحنه، شقایق قلی پور و حمید نظام زاده دستیاران کارگردان، امید رخ افروز، حامد اوتادی و فرانک کیان دستیاران فیلمبردار، امید عاشوری و بابک مرادی دستیاران صدا، مسعود غنی آبادی و سارا پالوزیان مجریان گریم، علیرضا حبیبی دستیار صحنه، سعید عطائیان مدیر تولید، صادق عطارها مدیر تدارکات، حسین عالمی و محسن نودهی دستیاران تدارکات و هفت هنر ماندگار به عنوان مجری طرح از جمله همکاران تولید فیلم کوتاه «ساکنین محترم» هستند.
آرام یوسفی نیا، سعید عطائیان، پارسا نژادآذر، سمیرا ذکائی، ابوذر ساعدی، افسانه بخشی فر، فرانک کلانتر، امیرصدرا حقانی، عفت رسولی نژاد، منصور کاظمی، ملوک دکوندی، هانیه مفلح، حمید نظان زاده، امید تهرانی، شقایق قلی پور و امین احمدی از بازیگران این فیلم کوتاه داستانی هستند.
در خلاصه داستان این فیلم کوتاه داستانی چنین آمده است: سمیرا به دنبال حضانت کسری است….

منبع : ایرنا

امتیاز دهید