تئاتر «کمی کم‌تر بدزدین» آماده نمایش شد

نمایش «کمی کم‎تر بدزدین» به کارگردانی مهدی ارجمند مجوز نمایش گرفت و از 22 فروردین‌ماه 1403 در خانه هنرمندان سالن عزت‌الله انتظامی روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش سایت هنردستان، این نمایش متنی انتقادی از داریو فو کاری از گروه شالیزه است و در آن الهام رضایی، مهدی ارجمند، هادی دلیرآقایی، فرهاد جودکی، شیما زادپور، مهسا اصغری، منصوره هروی، علی فرخنده‌نژاد، شیرین فرخنده‌نژاد،گودرز هاجری، محمدرضا ثابت‌نیا، احسان قلی‌زاده و فرهاد اعتمادی ایفای نقش خواهند کرد.

دیگر عوامل این گروه عبارتند از:

دراماتورژ: شادی جمالی، سرپرست گروه و مشاور کارگردان: میکاییل شهرستانی، طراح لباس: شیرین فرخنده‌نژاد، طراح پوستر و بروشور: ندا رضایی، انتخاب موسیقی: الهام رضایی، مدیر روابط‌عمومی: مریم حضرتی، ساخت تیزر: فرهاد اعتمادی، عکاس: بابک حقی، بهادر باستان‌حق و مدیر صحنه: علی شهامتی، علی فرخنده‌نژاد.

نمایش «کمی کم‌تر بدزدین» از ۲۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۳۰ در خانه هنرمندان، سالن عزت‌الله انتظامی روی صحنه می‌رود.

گفتنی است مهدی ارجمند پیش از این تجربه بازی در نمایش در پوست شیر، هفت پرده، ملودی شهر بارانی، برای خرید که نباید پول داد، همه دزدها که دزد نیستند، اسم، چه کسی از ویرجینیا وولف می‎ترسد؟ را داشته و نمایش‌نامه‌های مرده‌فروشی، برای خرید نباید پول داد، همه دزدها که دزد نیستند را کارگردانی کرده است.

لازم به یادآوری است نمایش‌های مرده‌فروشی، برای خرید که نباید پول داد و همه دزدها که دزد نیستند و کمی کم‌تر بدزدین نوشته داریو فو است.

امتیاز دهید