فراخوان جشنواره بین المللی فیلم زنان آیچی 2024

فراخوان بیست و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم زنان آیچی 2024 ژاپن  Aichi International Women’s Film Festival منتشر شد.

به گزارش هنردستان ، فراخوان بیست و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم زنان آیچی 2024 ژاپن  Aichi International Women’s Film Festival منتشر شد.

 آخرین مهلت: 20 آوریل 2024 (اول اردیبهشت 1403) 

جشنواره بین‌المللی فیلم زنان آیچی از زمان راه‌اندازی خود در سال 1996 از پیشرفت زنان در جامعه حمایت کرده و ارتباط بین‌المللی بین زنان را حمایت می‌کند.

این جشنواره فیلم‌هایی را به کارگردانی کارگردانان زن نمایش می‌دهد، از کارگردانان زن مشهور جهان و کارگردانان زن تازه کار دعوت می‌کنند، و جلسات گفتگو میان هنرمندان برگزار می‌کنند.

این سمپوزیوم فرصتی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا دیدگاه ها و ایده های خود را به منظور تحقق یک جامعه برابر تبادل کنند.

بخش ها:

– انیمیشن
داستانی
– مستند

شرایط مسابقه

– کارگردان فیلم باید زن باشد.
همه موضوعات بدون در نظر گرفتن سن، سابقه حرفه ای یا برنده شدن جوایز مورد استقبال قرار می گیرند.
– فیلم ها باید پس از 1 ژانویه 2023 ساخته شده باشند.
جشنواره انیمیشن و فیلم لایو اکشن در تمامی ژانرها اعم از درام و مستند می پذیرد.
– باید فیلم هایی با مدت زمان کمتر از 30 دقیقه (شامل تیتراژ پایانی) باشند.
نباید قبل از 8 سپتامبر 2024 از تلویزیون زمینی ژاپن پخش شده باشد.
– برای فیلم های غیر ژاپنی زبان، زیرنویس ژاپنی یا زیرنویس انگلیسی مورد نیاز است، و همچنین از فینالیست‌ها خواسته می‌شود فیلمنامه را به زبان اصلی و انگلیسی همراه با کد زمان برای زیرنویس ژاپنی ارسال کنند.

– هزینه ارسال: رایگان
– تاریخ اعلام نتایج : جولای 2024

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »