غافلگیری هنرمند با سریال “الف ویژه”

هنردستان : محمدرضا هنرمند که این روزها در انتظار تکمیل فیلمنامه مجموعه تلویزیونی جدیدش با نام “الف ویژه” است، اعتقاد دارد فانتزی این سریال تماشاگر را غافلگیر خواهد کرد.

به گزارش  هنردستان ، محمدرضا هنرمند در این باره گفت: من همچنان منتظر نگارش کامل فیلمنامه هستم که توسط حامد افضلی از نیمه‌های سال گذشته آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.کارگردان سریال‌های پرمخاطبی همچون “زیر تیغ”، “آشپزباشی” و سری مجموعه “کاکتوس”ادامه دارد: این سریال مضمونی فانتزی دارد.

 

به گزارش  هنردستان ، محمدرضا هنرمند در این باره گفت: من همچنان منتظر نگارش کامل فیلمنامه هستم که توسط حامد افضلی از نیمه‌های سال گذشته آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

کارگردان سریال‌های پرمخاطبی همچون “زیر تیغ”، “آشپزباشی” و سری مجموعه “کاکتوس”ادامه دارد: این سریال مضمونی فانتزی دارد. با پایان نگارش، پیش تولید آغاز خواهد شد و ساخت دکورها را هم شروع می‌کنیم. این سریال جلوه‌های ویژه زیادی هم دارد که باید با کیفیت بالایی طراحی و اجرا شوند، چون نقش مهم و تاثیرگذاری در قصه دارند. در مجموعه تلویزیونی “الف ویژه” دوباره به تم مورد علاقه خودم، کمدی بازگشته‌ام و یک قصه خانوادگی را در بستری از طنز و مناسبات کمیک خواهیم دید. ژانری که این روزها هم به شدت مورد توجه مردم قرار گرفته است.

هنرمند اظهار داشت: اطمینان دارم فانتزی سریال “الف ویژه” تماشاگر را غافلگیر خواهد کرد و هیچ شباهتی با کارهای قبلی‌ام به ویژه در سینما ندارد و از حیث محتوا و ساختار، سریال نو و جدیدی است. ضمن آنکه ممکن است در آینده برای سرعت بخشیدن به پروسه نگارش،‌ خودم یا فرد دیگری به نویسنده کمک کند. به دلیل حساسیت موضوع قصه و اهمیت پروژه و اینکه معتقدم نباید بدون فیلمنامه کامل روند تصویربرداری آغاز شود، با وسواس زیادی روی فیلمنامه متمرکز هستیم. تاکنون بیش از ۵۰ درصد نگارش فیلمنامه انجام شده است. من سیناپس‌ها و قسمت‌های نوشته شده را می‌خوانم و توصیه‌ها و نظراتم را به نویسنده منتقل می‌کنم و در همفکری با تهیه کننده پروژه سناریو کامل می‌شود. ایده‌های خوبی در جریان تکمیل فیلمنامه شکل گرفته‌اند و خط اصلی و خرده روایتها هم آرام آرام در این روند منطقی که نگارش فیلمنامه سپری می‌کند، پخته شده‌اند که به نظرم در پخش قطعاً یک اتفاق جدید را رقم خواهد زد.

به گفته او، این مجموعه ۲۶ قسمت دارد، ولی ممکن است این تعداد بیشتر یا کمتر شود.

زینب تقوایی تهیه کننده سریالهای پر بیننده‌ای چون “دودکش”، “مدینه” و “پشت بام تهران” که بزودی مجموعه “لبخند رخساره” نیز به تهیه کنندگی او روی آنتن شبکه یک خواهد رفت، تهیه “الف ویژه” را به عهده دارد.

منبع : هنرآنلاین 

امتیاز دهید