آخرین نمایشنامه حسین کیانی به صحنه می‌آید

مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز در تالار مولوی

نمایش «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» نوشته حسین کیانی و به کارگردانی کارن کیانی از پانزدهم فروردین۱۴۰۳ در تالار مولوی به صحنه می‌رود.

به گزارش سایت هنردستان به نقل از روابط‌عمومی پروژه، نمایش «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» نوشته حسین کیانی، به کارگردانی کارن کیانی و با بازی بهروز پناهنده از پانزدهم فروردین ۱۴۰۳ در سالن کوچک تالار مولوی، ساعت ۱۹ به اجرا درمی‌آید.

آخرین تولید تازه‌ی گروه نمایش چریکه که از سال 1377 به سرپرستی حسین کیانی شکل گرفته است، آخرین نمایشنامه به قلم خود اوست که به کارگردانی جوان‌ترین عضو گروه و یکی از جوان ترین کارگردانان کنونی تئاتر ایران یعنی کارن کیانی به صحنه می‌رود.

«مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» یک نمایش تک‌اجراگر به بازیگری بهروز پناهنده است که بعد از بازی تحسین‌برانگیز او در نمایش کافه‌کات دومین تجربه خود با این گروه را این بار با کارگردان دوم گروه چریکه به انجام می‌رساند.

طراحی صحنه و لباس این نمایش را حسین کیانی انجام داده است.

کهرام ‌تاراج (دستیار اول کارگردان، مدیر تولید و برنامه‌ریز)، اشکان ‌میرچی (دستیار دوم کارگردان)،کارن کیانی (طراح نور)، مهدی دوایی (طراحی پوستر و بروشور)، حامد باقری‌تنها، معصومه کیانی (فیلم تئاتر و مستندنگاری)، امین جباری (موشن گرافیک)، الهام حسینی ـ تئاترآنلاین (روابط‌عمومی و تبلیغات مجازی)، اردلان آشناگر (عکاس)، اشکان میرچی (تنبک) از دیگر عوامل نمایش «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» هستند.

در خلاصه‌داستان این نمایش آمده: اسماعیل بزاز مقلد معروف و محبوب و محجوب عصر ناصری در تماشاخانه‌ی مدرسه مبارکه دارلفنون در شبی تلخ، طولانی و طاقت‌فرسا، مجبور به نوشتن توبه‌نامه‌ای‌است.

این نمایش از تاریخ پانزدهم فروردین سال ۱۴۰۳ در تالار مولوی، سالن کوچک ساعت ۱۹ به اجرا درمی‌آید.

بلیت‌فروشی نمایش «مجلس توبه‌نامه‌نویسی اسماعیل بزاز» با 30 درصد تخفیف برای سه روز نخست آغاز شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.

5/5 - (1 امتیاز)