خانه طراحان لباس “مازیار” یک پایگاه اجتماعی است

هنردستان: مدیر و مؤسس خانه طراحان لباس مازیار می‌گوید این مجموعه با همراهی هنرمندان عرصه‌های گوناگون و از طیف‌های مختلف، تلاش می‌کند بهترین الگوهای لباس اسلامی و ایرانی را برای بانوان ارائه دهد.

 

به گزارش هنردستان، چهارشنبه 13 بهمن، خانه طراحان لباس مازیار در ساختمانی جدید واقع در منطقه نیاوران فعالیت خود را تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای آغاز کرد.

 

در مراسم افتتاحیه این مجموعه، هنرمندانی همچون مریم امیرجلالی، زهره حمیدی، معصومه کریمی، نیلوفر امینی‌فر و شراره رخام حضور داشتند.

مازیار ملکی، مدیر و مؤسس خانه طراحان لباس مازیار در این باره گفت: با افتتاح این مرکز قصد داریم با همراهی هنرمندان عرصه‌های گوناگون و از طیف‌های مختلف، تلاش ‌کنیم تا بهترین الگوهای لباس اسلامی و ایرانی را برای بانوان ارائه دهیم.

او ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه‌های این مجموعه کارآفرینی در میان بانوان بی‌سرپرست یا بدسرپرستی است که برای گذران زندگی خود نیازمند چنین مشاغلی هستند که البته خود از هنر طراحی و دوخت لباس بهره‌مندند و توانایی بسیار زیادی در ارائه الگوهای متنوع دارند.

ملکی با اشاره به همراهی هنرمندان مختلف در مراسم افتتاحیه مزون خانه طراحان لباس مازیار اظهار داشت: به هر روی هنرمندان و به ویژه بازیگران همواره برای افراد مختلف الگو بوده‌اند و نقش بسزایی در جذب مخاطبان خود برای انتخاب پوشش خود دارند.

این طراح لباس و مدرس با اشاره به همراهی سردبیران چند مختلف در زمینه طراحی لباس با این مجموعه بیان کرد: توجه به ایجاد بسترهای مختلف از طرق گوناگون برای رسیدن به الگوهای اصیل ایرانی و اسلامی در امر مد و لباس نیازمند حمایت طیف‌های مختلفی از جامعه است و امیدواریم همانطور که خانه طراحان لباس مازیار به عنوان یک پایگاه اجتماعی است خود را معرفی کرده است، سایر فعالان این عرصه نیز با توجه به تمامی ابعاد فرهنگی، هنری، اقتصادی و اجتماعی به پویایی هر چه بیشتر و بهتر این حوزه کمک کنند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »