آغاز پیش‌فروش بلیت نمایش «انگشتر اسرارآمیز» از دوم اردیبشت‌ماه

پیش‌فروش بلیت نمایش «انگشتر اسرارآمیز» به کارگردانی میثم یوسفی برای اجرا در تالار هنر از امروز 15 فروردین‌ماه آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی این نمایش،«انگشتر اسرارآمیز» نوشته آتسا شاملو به کارگردانی میثم یوسفی است که از دوم اردیبهشت‌ماه در تالار هنر اجرای خود را اغاز می‌کند و پیش‌فروش بلیت آن از امروز 15 فروردین‌ماه در سایت تیوال آغاز شده است.

نمایش انگشتر اسرارآمیز که بر اساس «دوازده ماه سال» ساموئل مارشاک توسط آتسا شاملو نوشته شده، روایتگر زندگی شاهزاده‌ای است که شب تولد او مصادف با یلداست و شاهزاده دستور می‌دهد هر کس یک سبد گل پامچال بهاری برایش بیاورد. او هم در ازای آن یک سبد سکه طلا به عنوان جایزه خواهد داد. بهار دخترک داستان هم به اصرار خانوم‌جون و یدونه به جنگل می‌رود تا گل پامچال بهاری پیدا کند، وگرنه حق برگشت به خانه را نخواهد داشت و در ادامه اتفاق‌های اسرارآمیزی برای او رخ می‌دهد.

در این نمایش به کارگردانی میثم یوسفی بازیگرانی و بازی‌دهندگان عروسک، چون ناصر احمدی‌فر، عاطفه بحرالعلوم طباطبایی، مریم خاکسار تهرانی، محسن قصری، مینا مقامی‌زاده و شراره یوسفی حضور دارند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از:

طراح و سازنده عروسک: علی پاکدست و مریم اقبالی، آهنگساز: رامین کهن، طراح صحنه: سینا ییلاق‌بیگی، طراح لباس: آناهیتا کاشف، دستیار کارگردان: دانیال کمانکش، دستیار دوم کارگردان و اتاق فرمان: ستاره سلطانی، طراح پوستر و بروشور و اقلام تبلیغاتی: عماد سالکی، روابط‌عمومی: گروه هنری صفیر، ساخت تیزر و موشن گرافیک: مهران گل‌محمدی  و عکاس: اختر تاجیک و شهراد اطهری.

نمایش «انگشتر اسرارآمیز» از دوم اردیبهشت‌ماه از ساعت 19:45 در تالار هنر روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال نسبت به خرید بلیت اقدام کنند. همچنین شماره تلفن ۰۹۳۹۰۹۶۶۱۶۶ جهت رزرو و هماهنگی آماده پاسخگویی است.

امتیاز دهید