حضور بنیاد سعدی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

هنردستان: بنیاد سعدی به عنوان متولی آموزش و گسترش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در جهان، در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضوری فعال دارد.

 

به گزارش هنردستان، در سومین سال پیاپی، بنیاد سعدی به منظور معرفی فعالیت­ ها و آثار تالیفی خود به علاقه مندان به ویژه مخاطبان غیرفارسی زبان، در سالن ملل، بخش بازار جهانی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافته است.

همچنین این بنیاد نشست ها و برنامه های فرهنگی مختلفی را برای مخاطبان آماده کرده است که از جمله آن رونمایی از کتاب‌های ” آموزش کاربردی واژه” ، جلد یک و دو ، تالیف جمعی از استادان و محققان بنیاد سعدی و ” استاندارد زبان فارسی ” تالیف دکتر رضامراد صحرایی و فائزه مرادی در تاریخ 14 اردیبهشت ، تجلیل از ایرانشناس ژاپنی در سرای اهل قلم در تاریخ 17 اردیبهشت ساعت 10:30 الی 12، نشست ” آموزش زبان فارسی ” در تاریخ 19 اردیبهشت ساعت 15:30 الی 17 در سرای اهل قلم کمیته ناشران خارجی خواهد بود.

 

همچنین این بنیاد  نشست “مسائل زبان فارسی در خارج از کشور” را  با حضور استادانی چون دکتر صحرایی، معاون بین الملل بنیاد سعدی در تاریخ 22 اردیبهشت ماه ساعت 10:30 الی 12 در سالن ملل خواهد داشت.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید