“هملت” به خط پایان نزدیک شد

هنردستان: اجرای نمایش “هملت” به کارگردانی آرش دادگر این هفته به پایان می‌رسد.

 

به گزارش هنردستان، بلیت نمایش “هملت”  به کارگردانی آرش دادگر چهار روز با تخفیف ۵۰ درصدی به دانشجویان ارائه می‌شود و دانشجویان می‌توانند از فردا با مراجعه به گیشه تاتر شهر و ارائه کارت دانشجویی، از این تخفیف استفاده کنند. این تخفیف شامل یکشنبه تا چهارشنبه این هفته می‌باشد.

لازم به ذکر است تخفیف دانشجویی نمایش “هملت” فقط شامل مراجعین حضوری است و خریدهای اینترنتی را در بر نمی‌گیرد.

 

این نمایش که از ۱۷ فروردین در سالن اصلی مجموعه تاترشهر به روی صحنه رفته‌ است، برداشتی آزاد از   نمایش “هملت” شکسپیر است که توسط شهرام احمدزاده بازخوانی شده و با رویکرد اجرایی مدرن به روی صحنه می‌رود.

 

این نمایش پیش از این توسط آرش دادگر در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا شده بود. از بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه عبارت‌اند از: مهران امام بخش، حسام منظور، بهروز کاظمی، عمار عاشوری، علیرضا آرا، امین طباطبایی، شبنم فرشاد جو، پانته آ پناهی‌ها، مونا فرجاد، امیر رجبی، رسول مکوندی، نامیرا حفیظی، افشین صفرى نمایش “هملت” که سال 2014 پنج اجرا در کمپانی پیکولو تاتر میلان ایتالیا داشت، پیش‌تر برنده جایزه بزرگ و بهترین کارگردانی  و طراحی صحنه  از جشنواره بین المللی تئاترفجر شده بود. این نمایش همچنین به عنوان بهترین نمایش از نگاه منتقدین تاتر لهستان در سال 2016 هم انتخاب شده بود.  

 

نمایش “هملت” از 17 فروردین ماه هر شب ساعت 30/19 در سالن اصلی تاترشهر به روی صحنه می‌رود.

 

دیگر عوامل این نمایش عبارت‌اند از:

نویسنده: شهرام احمدزاده، کارگردان: آرش دادگر، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : رضا قاضیانی، طراح صحنه: آرش دادگر، دستیار دوم کارگردان : عرفان شافعی، مدیرتولید: وحید لک، عکاس: رضا قاضیانی، دستیاران صحنه : ایمان لطفیان ، رژین دباغی، طراح لباس: الهام شعبانی، طراح گریم: سارا اسکندری، طراح پوستر و بروشور: امیر رجبی، مدیر فرهنگی و مشاور رسانه‌ای: مریم نراقی، موسیقی انتخابی/ اجرای موسیقی:  امیر جاهد (سرپرست گروه ) ، امیر حسین زارع ، رها برخورداریان ، شهاب فارسی ( گروه پاره خط )

ساخت دکور فلزی : ایمان نوابی، ساخت آکسسوار : رضا کرمی زاده ، پوریا نیک اقبال ، امیر صالح

دوخت لباس: زهره سلیمی پناه، دستیار لباس : معصومه یادگاری، مترجم و مدیر سایت گروه: سعید قدوسی نژاد

کاری از گروه تئاتر کوانتوم

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »