وودی آلن در رویال آلبرت لندن می‌نوازد

هنردستان : کارگردان آمریکایی در ماه ژوئیه روی صحنه می‌رود تا بنوازد.

کارگردان مشهور آمریکایی، وودی آلن، به همراه گروه موزیکش یعنی گروه جاز نیواورلئان در رویال آلبرت هال در لندن به صحنه می‌رود. این کنسرت در دوم ژوییه برگزار می‌شود.آثاری که در این شب اجرا می‌شود از سوی سایت ایندپندنت انرژیک و البته فی‌البداهه توصیف شده است.

 

کارگردان مشهور آمریکایی، وودی آلن، به همراه گروه موزیکش یعنی گروه جاز نیواورلئان در رویال آلبرت هال در لندن به صحنه می‌رود. این کنسرت در دوم ژوییه برگزار می‌شود.

آثاری که در این شب اجرا می‌شود از سوی سایت ایندپندنت انرژیک و البته فی‌البداهه توصیف شده است.

این گروه موسیقی در برنامه‌ای که برای دوم ژوئیه تدارک دیده‌اند، آثار مشهور و نوستالژیکی از جمله آثار شناخته شده اوایل قرن بیستم میلادی، نظیر کارهای بلوز، مارش و حتی کارهایی از لویی آرمسترانگ را خواهد نواخت.

وودی آلن از دوست‌داران جدی موسیقی جاز است. خود او از نوجوانی کلارینت می‌زد. او کلارینتی با سیستم انگشت‌گذاری قدیمی معروف به سیستم آلبرت به کار می‌برد. سال‌ها است که او همراه با گروهی از دوستانش هر دوشنبه شب در هتلی در نیویورک جاز دیکسی‌لند می‌نوازند. وودی آلن حتی در 1978 برای گرفتن جایزه اسکار فیلم “آنی‌ هال” به هالیوود نرفت، چرا که مراسم اسکار با برنامه نوازندگی دوشنبه‌شب‌های او هم‌زمان بود.

منبع : هنرآنلاین 

امتیاز دهید