“اندر حکایت یوسف و زلیخا” در خانه‌ نمایش روی صحنه رفت

هنردستان: نمایش “اندر حکایت یوسف و زلیخا” با کارگردانی منیژه‌ی داوری از یکشنبه هفدهم اردیبهشت ماه در خانه‌ی نمایش پذیرای تماشاگران است.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی خانه‌ی نمایش، “اندر حکایت یوسف و زلیخا” یکی از آثار نمایشی شاخص داوود فتحعلی بیگی است که با عنوان “آقای نمایش ایرانی” معرفی و شناخته شده و بمدت هجده شب در این تماشاخانه اجرا می‌شود.

در این نمایش که با ساختار و عناصر نمایش‌های ایرانی آماده‌ی اجرا شده بازیگرانی چون منیژه‌ی داوری، رضا بهرامی، محمد رخشنده پی ، محمد امین داوری و عرفان دولت ایفای نقش دارند.

 

برپایه ی این خبر، در این نمایش که با طراحی صحنه و لباس منیژه‌ی داوری آماده‌ی اجرا شده، عاطفه داوری منشی صحنه، محمد رخشنده پی دستیار کارگردان، میلادی قدیری مدیر تبلیغات، و علی جباری آهنگساز و انتخاب کننده‌ی موسیقی نمایش است.

 

علاقمندان به تماشای نمایش “اندر حکایت یوسف و زلیخا” می‌توانند از هفدهم اردیبهشت، هر روز به غیر از روزهای شنبه، ساعت 19 به نشانی میدان فردوسی، ضلع شرقی میدان، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق)، کوچه‌ی محمدآقا، پلاک 34 مراجعه فرمایند و به مدا 58 دقیقه به تماشای این اثر نمایشی بنشینند.

 

همینطور از طریق کانال تلگرام به نشانی @edaretheaterkhanenamayesh  ازاخبار خانه‌ی نمایش و پلاتوهای این مجموعه مطلع شوند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید