رونمایی تازه‌ترین پروژه نورمن فاستر در آمریکا

هنردستان: گروه معماری فاستر و همکاران طرح جدیدی از بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا با بودجه ای 1.5 میلیارد دلاری ارائه کرد.

 

به گزارش هنردستان، این پروژه با همکاری شرکت طراحی لوازم و تجهیزات بهداشتی( HDR)، گروه مهندسی BR+A))، و تیم مدیریت ساخت ساز( LF) شکل گرفته است. نورمن فاستر به همراه تیم خود یک سیرکولاسیون کامل و انعطاف پذیر برای این مرکز در نظر گرفته‌اند و به خوبی زمینه‌های بهداشت و درمان را به درجه بالاتری در ساختمان رسانده‌اند. 

نایجل دنسی رئیس استودیو و مدیر ارشد اجرایی پروژه های فاستر اظهار کرده که طرح جدید این گروه ویژگی‌های بصری و زیبایی شناسی یک مرکز درمانی را در خود جای داده تا روند بهبود بیماران را سرعت ببخشد. تلاش گروه طراحی اجرای تک تک عرصه‌ها به همراه جزئیات منحصربه فرد بوده تا میزان خطا در چنین پروژه بزرگی را به صفر برسانند. طراحی داخلی فضاهای عمومی و خصوصی هم با دقت و ملاحظه وسواس گونه ای در حال طراحی است تا از میزان استرس و اضطراب بیماران کاسته شود. 

بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »