نقاشی‌های «سیمین یاوری» در گالری «زرنا» روی دیوار رفت

نمایشگاه نقاشی‌های «سیمین یاوری» روز جمعه 14 اردیبهشت‌ماه در گالری «زرنا» افتتاح شد.

به گزارش روابط‌عمومی این رویداد، آیین گشایش نخستین نمایشگاه انفرادی سیمین یاوری، شامل نقاشی‌های این هنرمند در سبک آبستره و انتزاعی، روز جمعه 14 اردیبهشت‌ماه در گالری زرنا برگزار شد.

سیمین یاوری متولد سال ۱۳۴۵ در تبریز و فارغ‌التحصیل رشته دیپلم ادبیات است. او نقاشی را از سال 96 با تشویق زنده‌یاد استاد احمد کسب‌خواه آغاز کرده است. یاوری پیش از این آثارش را در برخی نمایشگاه‌های گروهی نظیر «یونس امره» در اسکی شهر،«هنر و زن» در اوشاک،«ترویا» در چاناک کاله ترکیه به نمایش گذاشته بود.

همچنین یاوری در بخشی از استیتمنت نمایشگاه انفرادی خود نوشته:«استاد فرزانه زنده‌یاد احمد کسب‌خواه، دریچه‌های نوینی از تفکر و اندیشه را به روی من گشودند. ایشان به من آموختند که چگونه به مسائل مختلف از زوایای گوناگون نگاه بکنم و به دنبال یافتن راه‌حل‌های خلاقانه باشم».

گفتنی است ۲۰ تابلو در این نمایشگاه به نمایش درآمده که با تکنیک آبرنگ و در سبک آبستره و انتزاعی اجرا شده‌اند.

آثار نقاشی سیمین یاوری تا روز 18 اردیبهشت‌ماه در گالری زرنا روی دیوار و در معرض دید تماشاگران و هنردوستان قرار دارند.

علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی، می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه، تا 18 اردیبهشت‌ماه، هر روز از ساعت 16 تا 19 به گالری زرنا واقع در خیابان انقلاب، بین خیابان‌های وصال شیرازی و دانشگاه،کوچه اسکو، پلاک 10، طبقه دوم مراجعه بکنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »