آلبوم جدید شاهزاده تاریکی منتشر شد

هنردستان: آلبوم جدیدی از نیک کیو با عنوان موجودات دوست داشتنی منتشر شده است. این آلبوم شامل 21 قطعه از خواننده شهیر استرالیایی است که پیش از این در سال‌های 1984 تا 2014 منتشر شده است.

 

به گزارش هنردستان، آلبوم جدیدی از نیک کیو با عنوان “موجودات دوست داشتنی” منتشر شده است. این آلبوم شامل 21 قطعه از خواننده شهیر استرالیایی است که پیش از این در سال‌های 1984 تا 2014 منتشر شده است.

مجله آتلانتیک نوشته است: نیک کیو همچنان در نوع خاص موسیقی خود و فضاسازی‌های شوم و اندوه‌برانگیز خود مداومت دارد. از اوایل دهه هفتاد که این خواننده کار جنجالی خود “درباره خودکشی” را روانه بازار کرد – زمانی که در نخستین گروه موسیقی‌اش؛ “بچه‌های درِ جلویی” فعالیت می‌کرد- او در ژرفنای تاریک روح انسانی در حال جست‌وجو و کاوشگری است تا بعد‌ها که در گروه “نیک کیو اَند بد سیدز” می‌خواند.

 

آتلانتیک نوشته است: صدای او همانند ناله‌ای است که همراهِ باد در گورستان‌ها می‌وزد و برای مخاطب آثارش  فضاهای دوزخی به وجود می‌آورد.

 

آلبوم جدید نیک کیو، “موجودات دوست داشتنی” کاور آثاری است که در حدفاصل 30 ساله 1984 تا 2014 منتشر شده است. این آلبوم آخر نیک کیو نیز همچون بسیاری از آثارش کاری جنجالی توصیف شده است.

 

نیکلاس ادوارد معروف به نیک کِیو آهنگ‌ساز، خواننده و نوازنده بنام استرالیایی است. که بیش از هر چیز برای رهبری گروه نیک کیو و بد سیدز شناخته می‌شود؛ گروهی که در سال ۱۹۸۳ پایه‌گذاری شد و به واسطه ترانه‌های متنوع‌اش معروف است.

 

نیک کیو به “شاهزاده تاریکی” ملقب است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید