فراخوان رقابت طراحی ماسای مارا

مسابقات RIBA از معماران دعوت می کند در مسابقه طراحی مرکز حفاظتی جدید در دروازه، Masai Mara، کنیا شرکت کنند.

به گزارش هنردستان ، این مسابقه در سطح بین المللی برای معماران ثبت نام شده آزاد است. در این رویداد همکاری بین افراد و سازمان هایی با اندازه، تخصص و تجربه متفاوت تشویق می شود.

به هر تیمی که در فهرست نهایی راه یافته است، ۴۰۰۰ پوند افتخاری برای راهیابی به مرحله دوم مسابقات تعلق می گیرد.

مرکز حفاظت از Masai Mara در دروازه Oloololo ذخیره‌گاه ملی Masai Mara به عنوان یک مرکز خلاقانه و جذاب طراحی شده است که هدف آن آموزش، الهام بخشیدن و ایجاد آگاهی در مورد حفاظت و اکوسیستم منحصر به فرد ماسای مارا است.

این مرکز ضمن ترویج شیوه های گردشگری پایدار، تجربیات تعاملی و هیجان انگیزی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند. این تسهیلات شامل پارکینگ، امکانات ضروری، فضای نمایشگاهی جذاب، مناطق یادگیری تعاملی، فروشگاه هدیه و ویژگی‌های طراحی آگاهانه از محیط‌زیست خواهد بود.

سبک معماری باید عناصر طراحی معاصر را با سنت های فرهنگی ماسایی ترکیب کند. مواد طبیعی مانند چوب، سنگ و کاهگل را می توان در نما و طراحی داخلی ساختمان ادغام کرد. ترکیب الگوها، رنگ‌ها و نقوش سنتی ماسایی در دکور می‌تواند حس مکان و هویت فرهنگی ایجاد کند.

این مسابقه در سطح بین المللی برای معماران ثبت نام شده آزاد است. معماران باید در هیئت ثبت معماران (ARB) در انگلستان یا یک مرجع نظارتی شناخته شده در خارج از کشور مشابه ثبت شوند.

این مسابقه مشمول هزینه ثبت نام و مدیریت غیرقابل استرداد ۵۰ پوند + مالیات بر ارزش افزوده است.

مهلت ثبت نام: ۱۸ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۹ خرداد ۱۴۰۳)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »