” کنسرت گروه “روناک” در تالار وحدت برگزار می‌شود

هنردستان: کنسرت گروه موسیقی “روناک” با آثاری از موسیقی فولکلور، سنتی، پاپ و موسیقی بین‌الملل، اوایل خرداد برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری “فروغ فلق”، گروه موسیقی “روناک” با سرپرستی کیوان علی‌محمدی و با همت موسسه فرهنگی هنری “فروغ فلق”، کنسرت خود را سوم خرداد 1396 در تالار وحدت به روی صحنه می‌برد.

“روناک” در این کنسرت با تغییراتی نسبت به گذشته به روی صحنه می‌رود؛ تغییراتی که این گروه را به “روناک نوین” تبدیل می‌کند.

 

ترکیبی از سازهای محلی، سنتی، پاپ و موسیقی بین‌الملل سازبندی این گروه را تشکیل می‌دهد و قرار است مخاطبان این کنسرت آثاری از چهار ژانر متفاوتِ موسیقی را بشنوند.

 

در بخش موسیقی ملل قطعه‌ای انگلیسی با عنوان “من آزادم” و قطعه‌ای از موسیقی مصر با عنوان “حبیبی” اجرا می‌شود.

 

در بخش پاپ اثری معروف که مردم آن را بسیار شنیده‌اند با عنوان “خانومم” اجرا می‌شود.

 

بخش موسیقی سنتی به اجرای یکی از آثار قدیمی با عنوان “بیداد زمان” اختصاص دارد.

 

در بخش موسیقی نواحی هم آثاری از موسیقی کردی، لری، بلوچی، خراسان، شمال‌ایران، آذری، جنوبی و دیگر نقاط ایران اجرا می‌شود.

 

در کنسرت پیش رو، گروه “روناک” با حضور یازده خواننده برنامه‌اش را اجرا می‌کند.

 

کیوان علی‌محمدی سرپرست گروه، خواننده و نوازنده دف و رضا سجادی تنظیم کننده و نوازنده کیبورد است. وحید عبدالهی خواننده(سنتی)، سعیده خلج خواننده(سنتی)، حسین‌رضا اسدی خواننده(لری)، حامد قوی‌دل خواننده(کرمانج)، ایاز شجاعی خواننده(آذری)، مهدی شیخ‌الاسلامی خواننده(گیلکی)، گلی گل‌محمد خواننده(بلوچی)، داوود چرگری خواننده(پاپ) و آرمین شریف‌پور خواننده(ملل) خوانندگان گروه هستند.

 

کاویان علی‌محمدی نوازنده کمانچه، هانیه علی‌محمدی نوازنده تار، سجاد رضایی نوازنده تار و مُراژ، علیرضا رحیمی نوازنده درام، هنگامه ترابی نوازنده عود، مریم مرزبانی نوازنده دایره و نقاره، ندا رضاییان نوازنده دُهُل، شیرین آقابابایی و فاطمه اکبری گروه کُر، حمیدرضا سلیمانی نوازنده نی‌انبان و سُرنا، محمد جدی‌نژاد نوازنده گیتار و آیدین نیکومرام نوازنده گیتاربیس دیگر اعضای گروه هستند.

 

زهرا همتی تهیه کننده و احسان میرضیایی مدیر اجرایی این کنسرت هستند و موسسه “فروغ فلق” برگزاری کنسرت گروه “روناک” را برعهده دارد.

 

کنسرت گروه “روناک” با سرپرستی کیوان علی‌محمدی سوم خرداد 1396 از ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت‌های این کنسرت به سایت www.iranconcert.com مراجعه کنند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید