هنر، همانند خونی در رگ‌های جامعه جریان دارد

هنردستان : تجلیل کردن در هر عرصه‌ای باید وجود داشته باشد تا افراد به توانایی‌های خود باور پیدا کنند.
ثریا قاسمی در خصوص گرامیداشت روز تئاتر گفت: وقتی یک هنری جریان دارد و هنر در زندگی هم جریان دارد، تمام روزها و شب‌ها برای تمام افرادی است که آن کارها را انجام می‌دهند و برای تمام افرادی است که به دیدار آن کارها می روند.

 

ثریا قاسمی در خصوص گرامیداشت روز تئاتر گفت: وقتی یک هنری جریان دارد و هنر در زندگی هم جریان دارد، تمام روزها و شب‌ها برای تمام افرادی است که آن کارها را انجام می‌دهند و برای تمام افرادی است که به دیدار آن کارها می روند. اما در کل یک روز را به علت شاخصه احترام گذاشتن و تجلیل کردن از بازیگران، گهگاهی در نظر می‌گیرند که این بسیار خوب است.
 
وی پیرامون تأثیر تقدیر کردن از هنرمندان جوان و پیشکسوت تئاتر بر الگوسازی این هنر ارزشمند، اظهار داشت: نگاه کردن به یک کار خوب، نگاه کردن به یک فردی که کارش را خوب انجام داده است، در هر عرصه‌ای باشد این بزرگداشت جذاب و جالب است چرا که آن فرد حس می‌کند که زحماتش بی‌نتیجه نبوده است و دیده شده است.
 
 ثریا قاسمی پیرامون نوع نگاه به تجلیل از هنرمندان در زمینه هنر تصریح کرد: تقدیر در هر عرصه‌ای بسیار خوب و مبارک است. ولی بهتر است تنها در زمینه تئاتر و سینما نباشد بلکه در هر زمینه‌ای باید اجرا بشود.
 
از نظر من هر فردی، در وطن خودش، هر کاری را که داشته باشد که البته مهم نیست چه نوع کاری و در کجا، اما آن کار را به بهترین وجه انجام بدهد باید به آن نگاه کرد و باید از آن تشکر کرد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 

 

امتیاز دهید