شنیدن داستان اسارت معصومه آباد از رادیو تهران

هنردستان : رادیو تهران امروز با معرفی و روایت کوتاهی از کتاب «من زنده ام» نوشته معصومه آباد از برنامه «مرز پرگهر» مخاطبان را همراهی می کند.

به گزارش هنردستان ، مهدی مجنونی تهیه کننده برنامه «مرز پرگهر» از بازخوانی نوشته های دوران جنگ در رادیو تهران خبر داد و گفت: به ضرورت اشاعه و گسترش فرهنگ دفاع مقدس اشعار و دست نوشته های عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس در برنامه «مرز پرگهر» بازخوانی می شود. 

 

به گزارش هنردستان ، مهدی مجنونی تهیه کننده برنامه «مرز پرگهر» از بازخوانی نوشته های دوران جنگ در رادیو تهران خبر داد و گفت: به ضرورت اشاعه و گسترش فرهنگ دفاع مقدس اشعار و دست نوشته های عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس در برنامه «مرز پرگهر» بازخوانی می شود. امروز از ساعت ۱۲:۳۵ کتاب «من زنده ام» نوشته معصومه آباد معرفی و بازخوانی خواهد شد.

مجنونی مهم ترین هدف این برنامه را بازخوانی رشادت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: علاوه بر خوانش داستان، وصیت نامه و نامه های رزمندگان، کتاب هایی که در حوزه ادبیات دفاع مقدس منتشر شده نیز در این برنامه معرفی خواهد شد.

«من زنده‌ام» روایت دختری ۱۷ ساله است که حالا نماینده مردم تهران در شورای شهر شده است. معصومه آباد بیش از چهل ماه در اسارتگاه رژیم بعث محبوس بوده‌ است. بعد از آزادی و بازگشت به وطن در تشرفش به حج تصمیم می‌گیرد که برای حفظ میراث گرانبهای هشت سال دفاع مقدس دست به قلم شود و نتیجه کار او کتابی ۵۵۰ صفحه‌ای است که در هشت فصل خود روایت روزهای زندگیش از کودکی تا زمان آزادیش از اسارت را جای داده است.

ادبیات دفاع مقدس با بازخوانی اشعار و داستان های هشت سال جنگ تحمیلی در برنامه «مرز پرگهر» از رادیو تهران بازخوانی می شود.

منبع : مهر

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »