نمایش برگزیده‌ای از آثار رضا مافی در موزه هنرهای معاصر

برگزیده‌ای از آثار رضا مافی نمایشگاه جدید موزه هنرهای معاصر تهران خواهد بود که در شش گالری این موزه به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش روابط‌عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، نمایشگاه برگزیده‌ای از آثار رضا مافی با ارائه بیش از صد اثر، به نمایشگاه‌گردانی (کیوریتوری) محبوبه کاظمی مدیرمسئول نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی ـ اسلامی ترانه باران، ساعت ۱۷ سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه در شش گالری موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه برگزیده‌ای از آثار، لوازم و مجموعه شخصی رضا مافی هنرمند خوشنویس و نقاش ایرانی است که با محوریت فرهنگی و پژوهشی برگزار می‌گردد.

در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ اثر از آثار رضا مافی از جمله دستخط‌ها، مشق‌ها و بخشی از مجموعه شخصی او به نمایش گذاشته خواهد شد.

این نمایشگاه بر اساس پژوهش‌های نمایشگاه‌گردان (کیوریتور)، از میان متون و مطالب موجود از هنرمند انجام و سعی شده، نمایشگاه و دیدگاه رضا مافی معرفی و روایت شود.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »