رمان «برمی‌گردم» اثر نسیبا عظیمی هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه کتاب منتشر شد

هم‌زمان با برگزاری سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران، رمان «برمی‌گردم» نوشته‌ی نسیبا عظیمی توسط انتشارات «ایجاز» به چاپ رسید.

به گزارش روابط‌عمومی این رویداد، چهارمین کتاب نسیبا عظیمی با عنوان «برمی‌گردم» در ژانر داستان اجتماعی، از سوی نشر ایجاز و در تیراژ 300 نسخه منتشر شد. این کتاب، اولین‌بار در سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب تهران رونمایی و توزیع شد.

طراحی جلد این کتاب را آندیا درخشنده‌فر بر عهده داشته است.

در خلاصه‌داستان این کتاب آمده:«کارمند منضبط و دقیقی به تراپیست مراجعه می‌کند و درباره‌ی این‌که دو روز از هفته‌‌ی او گم شده یا نمی‌داند در این دو روز کجا بوده و چه بلایی بر سرش آمده، با روان‌شناس گفت‌وگو می‌کند. روان‌درمانگر در وضعیتی مستاصل، به او پیشنهادی می‌دهد که آغاز سفری پرماجراست».

نسیبا عظیمی،که دانش‌آموخته‌ی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه کاشان است، پس از سال‌ها ممارست و آموزش داستان‌نویسی، سال 1399 اولین اثرش را به نام «در چند ثانیه» نوشت و در نشر ایجاز به چاپ رساند.«نبضی برای زندگی» و «آغوش امن» از دیگرکتاب‌های این نویسنده هستند.

در بخشی از رمان «برمی‌گردم» می‌خوانید:«انگشتان دختر از میان دستش رها می‌شود، نفس  عمیقی می‌کشد و تمام ریه‌اش را از آن بوی عجیب پر می‌کند. می‌تواند نفس‌های دختر را بشمارد، تند و مرطوب است.کاش خواب نباشد! احساس می‌کند توی سرازیری فرو می‌رود. به کما شبیه است. هیچ صدایی نمی‌شنود، توی لذتی غرق می‌شود که همه اراده‌اش را گرفته».

گفتنی است رمان کوتاه «برمی‌گردم» به قلم نسیبا عظیمی در 94 صفحه با تیراژ 300 نسخه و بهای یکصد هزار تومان، به همت نشر «ایجاز» چاپ شده است.

علاقه‌مندان به داستان‌های معاصر ایرانی می‌توانند با حضور در نمایشگاه کتاب تهران و راهروِ 26، غرفه‌ی 670، نشر «ایجاز»، این رمان را تهیه و مطالعه بکنند.

نسیبا عظیمی/ نویسنده
امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »