ارائه بلیت نیم‌بها دانشجویی برای «محفل بی‌عاری» و «هملت»

هنردستان : بلیت نمایش‌های «محفل بی‌عاری» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و «هملت» به کارگردانی آرش دادگر تا 20 اردیبهشت ماه برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی با 50 درصد تخفیف ارائه می‌شود.

به گزارش هنردستان ، بلیت نمایش «محفل بی‌عاری» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « هملت» به کارگردانی آرش دادگر که این روزها در تالارهای مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است، تا روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی با 50 درصد تخفیف ارائه خواهد شند.

 

به گزارش هنردستان ، بلیت نمایش «محفل بی‌عاری» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « هملت» به کارگردانی آرش دادگر که این روزها در تالارهای سایه و اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است، تا روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی با 50 درصد تخفیف ارائه خواهد شند.

تمامی دانشجویان می‌توانند در روزهای یاد شده با مراجعه به گیشه مجموعه تئاتر با ارائه کارت دانشجویی از تسهیلات خرید بلیت نیم بها نمایش های « محفل بی‌عاری» و «هملت» استفاده کنند.

نمایش «محفل بی‌عاری» به کارگردانی سیاوش بهادری‌راد هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت 20 با بازی عرفان ابراهیمى، الهه افشارى، الاهه بخشى، مجتبى رجبى، علیرضا ساوه درودى، مهرداد مصطفوى، پرهام یداللهى در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

نمایش « هملت» به کارگردانی آرش دادگر هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت 19:30 با بازی مهران امام بخش، حسام منظور، بهروز کاظمی، عمار عاشوری، علیرضا آرا، امین طباطبایی، شبنم فرشاد جو، پانته آ پناهی‌ها، مونا فرجاد ،امیر رجبی و اسمعیل صالحی، رسول مکوندی، نامیرا حفیظی، رضا کشمیر در تالار اصلی اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان و تماشاگران می‌توانند برای آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه مراجعه کنند. 

منبع :  ایلنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »