برپایی نمایشگاه منتخب آثار طبیعت گرایانه در موزه هنر دکتر سُندوزی

موزه هنر دکتر سُندوزی به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، نمایشگاه منتخبی از آثار طبیعت گرایانه امیراسماعیل سُندوزی را به نمایش می گذارد.

به گزارش هنردستان ، طبیعت همواره مرجع و منبع بسیار مهمی برای الهام و شکل گیری آثار هنری بوده و هنرمندان بسیاری در ادوار مختلف تاریخ هنر آن را موضوع آثار خود قرار داده اند. امیر اسماعیل سُندوزی (دندانپزشک هنرمند) نیز با نگاهی تغزلی و مفهومی به طبیعت در بخشی از آثار خود تجربه های هنری متنوعی در قالب طراحی و نقاشی با رویکرد مدرن داشته است که در این نمایشگاه منتخبی از چند دوره هنری این هنرمند در معرض دید علاقه مندان و پژوهشگران قرار خواهد گرفت.

این نمایشگاه از تاریخ ۲۶ اردیبهشت تا ۲۶ خردادماه ۱۴۰۳ همه روزه به استثنای روزهای تعطیل از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ و پنجشنبه ها ساعت ۹ تا۱۳ در موزه هنر دکتر سُندوزی دایر خواهد بود.

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گپ‌وگفتی با «سیمین یاوری»، هنرمند تبریزی که نقاشی‌هایش در گالری زرنا روی دیوار رفته است

بدون هنر، زندگی معنایی نخواهد داشت احمدرضا حجارزاده: نخستین نمایشگاه انفرادی «سیمین یاوری»، هنرمند خلاق و مستعد تبریزی، شامل نقاشی‌هایی در سبک آبستره و انتزاعی،

ادامه مطلب »
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »