نمایش «شاید» به تئاتر شهر رسید

نمایش «شاید» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل نجار در سالن چهارسو تئاترشهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنردستان، اسماعیل نجار؛ فارغ‌التحصیل دکتری ادبیات نمایشی از دانشگاه ایالتی اوهایو آمریکا و استادیار گروه ادبیات نمایشی دانشگاه تربیت مدرس در تازه‌ترین تجربه کارگردانی خود، به موضوع مهاجرت نخبگان پرداخته است. 

در این نمایش که از هفتم خرداد ماه ساعت ۲۰ در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود، بهروز پناهنده، الهه شه‌پرست، پیمان محسنی، مینا شفیعی، شیما حکیم پور، علی اکرمی و امیرموسی کاظمی ایفای نقش می‌کنند. 

همچنین بابک کیوانی به عنوان آهنگساز، آرش محمدی به عنوان طراح صحنه، دینا یوسف‌پور به عنوان طراح لباس، رضا خضرایی به عنوان طراح نور و حامد کاظمی به عنوان طراح پوستر، گروه طراحان نمایش «شاید» را تشکیل می‌دهند. 

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:

مدیر تولید: حسن معینی، مدیر صحنه: محمد ضخیمی، منشی صحنه: صفورا حلیمی، گروه کارگردانی: محمدجواد سیدی‌زاده، شهاب صفاری‌نیا، امیر بهادر قرقانی، عکاس: محمد ضخیمی و مجری طرح: خانه هنر میرا.

اسماعیل نجار در کنار کار پژوهشی دارای سابقه تولید و کارگردانی چندین کار تئاتر و مستند در اروپا و آمریکاست. او جایزه بین‌المللی هنرهای تصویری و نمایشی (آمریکا) و فلوشیپ موسسه پژوهش‌های تئاتر (آمریکا) را نیز کسب کرده. تالیف و ترجمه کتاب «تئاتر مدرن ایرلند» و ترجمه کتاب «مرگ یک رشته» و نمایشنامه‌های در انتهای گلو»،«تراژدی مریم»،«دار»،«انزجار»،«خون و یخ»،«ندر» و «کابوس‌های کارلوس فوئِنتِس» نیز بخش دیگری از آثار نجار است. 

نمایش «شاید» با مدت زمان ۶۰ دقیقه از ششم خردادماه ساعت ۲۰ در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود و بلیت آن در سایت تیوال و سایت گیشه تئاتر به فروش می‌رسد.

4.7/5 - (3 امتیاز)