فینال بخش پاپ هزارصدا برگزار می‌شود

هنردستان: فینال بخش پاپ هزارصدا روز پنج‌شنبه 21 اردی‌بهشت ماه، با داوری سیروان خسروی، مهرداد نصرتی و حسین غیاثی برگزار می‌شود تا بهترین خواننده سال 1395 این برنامه معرفی شود.

 

به گزارش هنردستان، در این برنامه که مطابق با همه برنامه‌های دیگر هزارصدا در سال گذشته و سال جدید، در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود، هفت خواننده‌ای که در برنامه‌های پاپ برگزارشده در سال 95 برگزیده شدند، روبروی تماشاگران حاضر در سالن و هیات داوران آثار خود را اجرا می‌کنند، آثارشان نقد می‌شود و در پایان برنده برنده‌ها معرفی می‌شود.

مهرداد نصرتی پیش از این و در سال‌های گذشته، در چند برنامه به عنوان کارشناس حضور داشت اما سیروان خسروی و حسین غیاثی برای اولین بار در این برنامه به عنوان کارشناس حاضر می‌شوند. نصرتی در برنامه قبلی هزارصدا که 17 فروردین امسال و برای بزرگداشت دکتر افشین یداللهی و به شکل غیررقابتی برگزار شد، هم به عنوان کارشناس حضور داشت و هم گیتار زد و ترانه‌ای از دکتر یداللهی و سلام آخر اهورا ایمان را اجرا کرد. حضور سیروان خسروی به عنوان یکی از مطرح‌ترین ستاره‌های موسیقی پاپ در فینال هزارصدا، یکی از جذابیت‌های ویژه این برنامه است.

 

هفت خواننده شرکت‌کننده در برنامه فینال، کسرا احدیان، رضا احمدی، علی بنیادی، مصطفی پاریزی، سینا درخشنده، امیدطهماسبی و محمدرضا قاسمی‌ هستند. در هزارصدا، برخلاف اغلب برنامه‌های مسابقه‌محور خوانندگی و موسیقی، خوانندگان آثاری متعلق به خودشان را می‌خوانند و بنابر این، علاوه بر خوانندگی، ترانه، آهنگسازی و همه موارد مربوط به یک آهنگ و خواننده آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

در این برنامه همچنین خواننده و ترانه‌سرای نام‌آشنا، اهورا ایمان هم به عنوان خواننده مهمان حضور دارد و قطعاتی را تقدیم علاقمندان موسیقی خواهد کرد.

 

هزارصدا برنامه‌ای برای معرفی استعدادها و چهره‌های جوان و تازه‌نفس موسیقی‌ست که از سال 1392 آغاز به کار کرده و مدیر و مجری آن، روزنامه‌نگار باسابقه موسیقی، آرش نصیری است.

 

این برنامه هر ماه دوبار، یک بار برای موسیقی پاپ و یا نوبت برای موسیقی کلاسیک ایرانی برگزار می‌شود و بنابر اعلام نصیری، در سال جدید برنامه‌های کلاسیک آن ساعت 18 اولین چهارشنبه هر ماه و برنامه پاپ آن ساعت 15 سومین پنج شنبه هر ماه برگزار می‌شود.

 

فینال هزارصدا ساعت 15 پنج شنبه بیست و یکم آغاز می‌شود.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید