رونمایی از سومین مجموعه شعر ” سه شنبه‌های نیاوران “

هنردستان: سومین مجموعه شعر ” سه شنبه‌های نیاوران ” گزیده ای از اشعار شاعران شرکت کننده در جلسات ” سه شنبه‌های شعر نیاوران ” نوزدهم اردیبهشت ماه ساعت 18 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران رونمایی می‌شود.

 

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران در این مجموعه آثار شاعران پیشکسوت و شاعران جوانی که در طول سال گذشته در این جلسات شرکت داشته‌اند به زیور چاپ‌آراسته شده است‌. از این رو می‌توان گفت  مخاطب بعد از مطالعه این کتاب به شناخت و معرفتی  نسبی از وضعیت شعر در سال 95 خواهد رسید .

در سومین مجموعه از کتاب‌های ” سه شنبه‌های شعر نیاوران ”  اشعاری از  180شاعر معاصر،در قالب‌های کلاسیک سپید و ترانه می‌خوانید. این مجموعه توسط انتشارات بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران در تیراژ 1000 نسخه به چاپ رسیده است .

 

سه شنبه‌های شعر نیاوران سلسله نشست‌های نقد و بررسی شعر معاصر است که از سال نود ‌و سه آغاز و مدیریت محمد سلمانی به صورت هفتگی، برگزار می‌شود . شرکت در این جلسات برای همه آزاد و رایگان می‌باشد .

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »