پرده برداری از نامه جدید مایکل جکسون

هنردستان : ایندیپندنت نوشته است که خواننده شهیر آمریکایی، مایکل جکسون حادثه مرگش را پیش بینی کرده بود.

خواننده آمریکایی، مایکل جکسون در نامه‌ای نوشته است: ” درباره زندگی‌ام ترسی مرا فراگرفته است.”یکی از دوستان نزدیک مایکل جکسون رازی از خواننده معروف آمریکایی برملا کرد، مبنی بر اینکه مایکل جکسون در نامه‌ای از پیش بینی مرگش نوشته است.

 

خواننده آمریکایی، مایکل جکسون در نامه‌ای نوشته است: ” درباره زندگی‌ام ترسی مرا فراگرفته است.”

یکی از دوستان نزدیک مایکل جکسون رازی از خواننده معروف آمریکایی برملا کرد، مبنی بر اینکه مایکل جکسون در نامه‌ای از پیش بینی مرگش نوشته است. او نوشته: “درباره زندگی‌ام ترسی مرا فراگرفته است.” او این نامه را درست یک هفته پیش از اوردوزش نوشته و گویا این حادثه را پیش بینی کرده است.

مایکل یاکوبشاگن، تاجر 34 ساله که قریب به دو دهه دوست مایکل جکسون بوده است مدعی شده جکسون در نامه‌ای 13 خطی نوشته است که “آن‌ها سعی دارند مرا بکشند” و  اکنون ” درباره زندگی‌ام ترسی مرا فراگرفته است.”

مایکل جوزف جکسون ( ۱۹۵۸– ۲۰۰۹) خواننده معروف آمریکایی که به  سلطان پاپ و اِم‌جِی معروف بود آثارش  و همین طور زندگی شخصی‌اش او را به مدت چهار دهه به یکی از چهره‌های مشهورِ فرهنگ عامه جهان تبدیل کرده‌بود.

او در سال ۲۰۰۹ درگذشت. پیش از این بنا به اخبار رسمی گفته شده بود که مایکل جکسون  بر اثر تزریق بیش از حد داروی قوی بی‌هوشی پروپوفول توسط دکترش، فوت کرده است.

مایکل یاکوبشاگن، دوست او اکنون به دیلی میل گفته است: او با لحنی کاملا تکان دهنده و عاطفی گفت  کسانی هستند که می‌خواهند بکشندش.

منبع : هنرآنلاین

امتیاز دهید