منصور بهرامی: به مردم ایران می‌گویم که قلبم همیشه با آنهاست

منصور بهرامی، تنیسور سرشناس و حرفه‌ای ایرانی گفت: امیر جدیدی بازیگر بی‌نظیری است و جزو تنیس‌بازان خوب است. به مردم ایران می‌گویم که قلبم همیشه با آنهاست.

منصور بهرامی، تنیس‌باز سرشناس ایرانی در گفت‌وگوی اختصاصی با منصور جهانی، خبرنگار مستقل و بین‌المللی سینما درباره تولید فیلم «منصور» گفت: حق و حقوق این فیلم توسط «فرانس تلویزیون» خریده شده و می‌خواهند آن را تولید کنند. در روزهای برپایی بازار هفتادوهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «کن» فرانسه هم به خریداران بین‌المللی معرفی شد و همچنین اخبار آن در رسانه‌ها بازتاب داشت. فیلم‌نامه آن توسط «داون مک دانیل» با همکاری «فیلیپ دی لیون» نوشته شده و اگر همه چیز به خوبی پیش برود؛ توسط «رومالد بارونژه» کارگردانی خواهد شد.

«رومالد بارونژه» کارگردان «روی خط» با بازی «مل گیبسون»

او همچنین گفت: رومالد بارونژه فیلم سینمایی «روی خط» با بازی «مل گیبسون» کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگر سرشناس سینمای جهان را در سال 2022 کارگردانی کرد و فیلمساز توانمندی است.

بازی با بزرگ‌ترین اسطوره‌های تنیس جهان

منصور بهرامی در دوران حرفه‌ای ورزش خود، با بزرگترین اسطوره‌های تنیس جهان از جمله «جان مک اِنرو»،«ایلیه ناستاسی»،«بیورن بورگ»،«جیمی کانرز»،«ایوان لندل»،«یانیک نوآ»،«پَت کش» و… بازی کرده است.

قهرمان تنیس جهان در سال ۲۰۰۰

 این تنیس‌باز مطرح ایرانی در سال ۲۰۰۰ قهرمان تنیس جهان شد. قبل از آن هم در مسابقات حرفه‌ای و در ۶ مسابقه «اِی‌تی‌پی» به مقام اول دست یافت و در ۱۲ مسابقه «اِی‌تی‌پی» نیز به فینال رسید که بزرگ‌ترین آنها مسابقات «اوپن فرانسه» در ورزشگاه «رولان کاروس» پاریس بود.

بازی در مهمترین مسابقات و استادیوم‌های تنیس جهان

بهرامی در مهم‌ترین مسابقات و استادیوم‌های تنیس جهان بازی کرده، از جمله «کوارت فینال» در «یواِس اوپن»،«مونته کارلو»،«هامبورگ»،«اشتوتگارت»،«ویمبلدون» و «اوپن مسابقات مستر» در سال ۲۰۰۰ پاریس به فینال رسید و در تعدادی از آنها هم به مقام قهرمانی دست یافت.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »