سیمرغی‌های کوتاه فجر از ۱۹ خرداد به هنر و تجربه می‌آیند

بسته فيلم‌هاى كوتاه دارنده سیمرغ جشنواره فیلم فجر با عنوان «سیمرغ» از ۱۹ خردادماه، اكران خود را در سینماهای «هنروتجربه» در سراسر كشور آغاز خواهند كرد.

به گزارش روابط‌عمومی «سیمرغ»، آیین افتتاحیه مجموعه فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» با حضور عوامل، بازیگران فیلم‌های کوتاه این مجموعه و جمعی از هنرمندان سینما روز شنبه ۱۹ خرداد ماه ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

اکران‌های بسته فیلم کوتاه «سیمرغ» در سینماهای منتخب هنر و تجربه، به ابوالفضل جلیلی کارگردان و نویسنده سینما تقدیم شده است.

اکران بسته فیلم کوتاه «سیمرغ» با حمایت انجمن سینمای جوانان ایران است و فیلم‌های آن شامل «ارفاق» به کارگردانی رضا نجاتی،«شریف» به کارگردانی محمد علیزاده فرد،«دآبر» به کارگردانی سعید نجاتی و فیلم کوتاه «برنو» به کارگردانی محمد ثریا است. فیلم کوتاه «دآبر» در سی‌وهشتمین دوره، فیلم کوتاه «ارفاق» در چهلمین دوره، فیلم کوتاه «برنو» در چهل‌ویکمین دوره و فیلم کوتاه «شریف» در چهل‌ودومین دوره جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بخش کوتاه را از آن خود کرده‌اند.

از جمله چهره‌های نام‌آشنای این بسته فیلم کوتاه می‌توان به آرمان فیاض فیلم‌بردار سینما و عماد خدابخش اشاره کرد که در دو فیلم کوتاه «دآبر» و «ارفاق» به عنوان مدیر فیلم‌برداری و تدوینگر حضور دارند. همچنین امید گلزاده چهره‌پرداز سینما، پویان شعله‌ور، مسعود سخاوت دوست و پیام آزادی آهنگساز، مجید نجاتی، حسین قورچیان و سامان شهامت نیز در فیلم‌های این بسته فیلم کوتاه حضور دارند.

در مجموعه‌فیلم‌های کوتاه «سیمرغ»، بازیگرانی چون هوتن شکیبا، سیاوش چراغی‌پور، مجید پتکی، مهری آل‌آقا، اصغر پیران، حسن عسگری، فرن حسنی‌نیا و … نیز حضور دارند.

طراحی پوستر بسته فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» را سعیده پورعلی و ساخت تیزر بسته را امین قربان‌زاده بر عهده داشته‌اند. روابط‌عمومی مجموعه‌فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» نیز بر عهده آزاده فضلی است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »