ژنرال‌های 13 ساله به سینماحقیقت می‌آیند

هنردستان : فیلم مستند بلند «ژنرال‌های 13 ساله» با پشت سر گذاشتن آخرین مراحل فنی تولید، برای اولین نمایش عمومی و حضور در جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت آماده می‌شود.

به گزارش هنردستان ، فیلم مستند بلند «ژنرال‌های 13 ساله» ساخته مشترک محمد جعفری و آذر مهرابی با محوریت دیروز و امروز نوجوانان رزمنده‌ دوران دفاع مقدس تولید شده است.این مستند با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است و تدوین آن را محمد جعفری بر عهده دارد.

 

به گزارش هنردستان ، فیلم مستند بلند «ژنرال‌های 13 ساله» ساخته مشترک محمد جعفری و آذر مهرابی با محوریت دیروز و امروز نوجوانان رزمنده‌ دوران دفاع مقدس تولید شده است.
این مستند با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است و تدوین آن را محمد جعفری بر عهده دارد.
فیلمبرداری این فیلم مستند در چند مرحله، از اوایل تابستان 95 در استان‌های خوزستان، لرستان، اصفهان، کرمان، یزد و البرز آغاز شد و در اواخر سال، در شهرک دفاع مقدس به پایان رسید.
مستند «ژنرال‌های 13 ساله» نگاهی دارد به نوجوانان رزمنده‌ دیروز که گروهی از آنان با حضور در جبهه‌ها شهید شدند و عده‌ای دیگر که این روزها در میانسالی، روزگار می‌گذرانند.
محمد جعفری یکی از کارگردانان این مستند از منتقدان و فیلمسازان سینمای مستند ایران است که از هفته گذشته، فیلم مستند «کارنامه بنیاد کندی» را بر پرده‌ سینماهای گروه هنر و تجربه دارد. 
این فیلم درباره‌ یک آموزگار است که پس از 40 سال برای پیدا کردن شاگردان خود به سفر می‌ رود.

منبع : ایرنا

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »