آماده‌شدن «روایت ناتمام سیما» برای اکران با حضور در جشنواره شانگهای

فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علی‌رضا صمدی پس از حضور در دو جشنواره معتبر گوا در هند و مسکو در روسیه، به جشنواره شانگهای می‌رود تا برای اکران در سینماها آماده شود.

به گزارش سایت هنردستان، فیلم «روایت ناتمام سیما» در روزهای آینده در بخش Belt & Road در جشنواره معتبر شانگهای چین به نمایش به نمایش درمی‌آید و پس از آن در تابستان، راهی اکران سینماها در ایران می‌شود.

این فیلم در ماه‌های قبل در دو جشنواره جهانی گوا در هند و مسکو در روسیه که هر دو از جشنواره‌های درجه الف هستند، حضور پیدا کرده بود.

«روایت ناتمام سیما» سومین فیلم علی‌رضا صمدی در مقام کارگردان است که فضایی ملهتب دارد و در دو سال گذشته نتوانسته برای اکران به سینماها راه پیدا کند.

حامد کمیلی، آزاده صمدی، مهران احمدی، مسعود کرامتی، مریم سعادت، محمد حیدری، مهسا باوفا، دانیال نوروش و غزل شاکری بازیگران این فیلم هستند.

در معرفی این فیلم آمده: بدنامی اون‌قدرها هم که می‌گن بد نیست؛ مشتری خودش رو داره.

«صحنه‌زنی» و «بی‌نامی» دو فیلم دیگر علی‌رضا صمدی بود که در سینماها اکران شده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »