آیین یادبود مجید فروغی برگزار می‌شود

آیین یادبود مجید فروغی، فعال و پژوهشگر رسانه‌ای حوزه فرهنگ و هنر و ارتباطات فردا دوشنبه ۲۱ خرداد در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان ، آیین یادبود مجید فروغی، فعال و پژوهشگر رسانه‌ای حوزه فرهنگ و هنر و ارتباطات و روابط عمومی، با حضور هنرمندان رشته‌های مختلف هنری، روزنامه‌نگاران، همکاران و خانواده وی روز دوشنبه ۲۱ خرداد در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

حسن نمکدوست استاد علوم ارتباطات، سعید فلاح‌فر، محمود نورایی و مهناز رونقی ازجمله سخنرانان این‌برنامه هستند.

اجرای موسیقی با خوانندگی فاضل جمشیدی با همراهی نوازندگان، پخش کلیپ‌هایی ازتصاویر بیست سال اخیر مجید فروغی، پخش کلیپ‌هایی از سخنان و اظهارنظرهای تعدادی از دوستان و همکاران وی و ارائه سخن و خاطره‌گویی تعدادی دیگر ازدوستان و همکاران زنده‌یاد فروغی از جمله برنامه‌های این آیین بزرگداشت است.

مجید فروغی، متولد سال ۱۳۵۶ کارشناسی روزنامه‌نگاری و کارشناسی ارشد تحقیق در ارتباطات و دانشجوی آخرین سال‌های دوره دکترای علوم ارتباطات بود. او سابقه و تجربه فعالیت در حوزه روزنامه‌نگاری داشت و طی سال‌های اخیر علاوه بر فعالیت‌های پژوهشی و رسانه‌ای در عرصه فرهنگ و هنر، مدیریت روابط‌عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت روابط‌ عمومی جشنواره‌های ملی و بین‌المللی و مدیریت روابط‌ عمومی دفتر هنرهای تجسمی را عهده‌دار بود.

نگارش مقالات و تدریس در رشته روابط‌ عمومی در دانشگاه و خبرنگاری نیز از فعالیت‌های دیگر او به شمار می‌آید.

فروغی، ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ هنگام کوهنوردی در ارتفاعات شمال تهران (قله چین کلاغ) به دلیل سکته قلبی درگذشت.

مراسم مورد اشاره روز دوشنبه ۲۱ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

امتیاز دهید