«آبرنگ، انعکاس» در نگارخانه بهارک به نمایش گذاشته می‌شود 

نمایشگاه انفرادی نقاشی «آبرنگ، انعکاس» مجتبی احمدخان، عصر جمعه، ۲۵ خرداد در نگارخانه بهارک آغاز به کار می‌کند.

به گزارش هنردستان به نقل از مشاور رسانه این رویداد ، نمایشگاه انفرادی نقاشی «آبرنگ، انعکاس» با آثاری از مجتبی احمدخان، ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح می‌شود.

مجتبی احمدخان دارای درجه ۱ هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در سال ۱۴۰۰، موفق به دریافت تقدیرنامه از فرهنگستان هنر شده. این عضو مؤسسه هنرمندان پیشکسوت، سابقه سال‌ها تدریس در دانشگاه های هنر تهران، علمی کاربردی تهران، پردیس هنر و معماری دانشگاه بابلسر، دانشگاه الزهرا و دانشکده هنر و معماری تبریز را در کارنامه دارد.

گفتنی است؛ «آبرنگ، انعکاس» با دو مجموعه اثر جداگانه با دو متریال آبرنگ و آیینه، نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی مجتبی احمدخان به شمار می‌رود.

نمایشگاه انفرادی نقاشی «آبرنگ، انعکاس»، از روز شنبه، ۲۶ تا روز چهارشنبه، ۳۰ خرداد سال جاری، از ۱۷ الی ۲۰ پذیرای هنردوستان است.

نگارخانه بهارک در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، پلاک ۱ واقع شده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »