«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود.

به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه تصویر شهر، نمایشگاه گروهی نقاشی «رها» به کوشش و گردآوری علیرضا مرادی و با حضور ۱۹ هنرمند، روز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ از ساعت ۱۶ در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود.

علیرضا مرادی درباره آثار این نمایشگاه گفت: در چهارچوب گروه هنری رها تصمیم گرفتیم منتخبی از آثار خلق‌شده در قاب نقاشی مدرن و خلاق را که با استفاده از طراحی فرم، رنگ و حرکت ‌مفهوم دست به نوآوری زده‌اند و به یک مرحله از اثر مفهومی رسیده است، در قالب یک نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار دهیم.

در حقیقت «رها» دوری از وابستگی و رسیدن به خدا، مجموعه‌ای از پاکی عشق هنر، خلاقیت و نوآوری هنرمندان معاصر است.

مهگل احمری، فرشته پایدار، سمیرا ایوبی، مستوره پوردرویش، رویا تقوی، روژان جعفری، فرگرل چاوشی، سید ساجده حسینی، شاه پری رحمانی، مریم ساعی کیا، شهره شصتی، سعیدرضا علیخانی، امین فولاد شکن، گیتی متولیان، فریبا میریان، سعیده نائینی، فاطمه نائینی، ثریا نصرتی و آزاده وزیری هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه «رها» روز جمعه بیست و پنجم خرداد ۱۴۰۳ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود و تا ۶ تیر ادامه دارد.

علاقمندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۱ الی ۱۹ به گالری پردیس ملت مراجعه کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »