چهره‌های مطرح سینما و هنر برای داوری جشنواره «با انرژی» معرفی شدند

از حمید جبلی تا هوتن شکیبا

چهره‌های مطرح سینما و هنر ایران برای ارزیابی و داوری آثار، به نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» پیوستند.

به گزارش سایت هنردستان، نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» که با دبیری حمید خانی از 27 تا 28 مرداد در تهران برگزار می‌شود، هیات داوران 2 بخش فیلم و عکس خود را معرفی کرد.

با حکم دبیر جشنواره، مهدی آشنا عکاس باسابقه سینما و تئاتر به عنوان رئیس هیأت داوران این دوره از جشنواره منصوب شد.

در بخش فیلم نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی»، حسن معجونی، پریناز ایزدیار، رعنا آزادی‌ور، هدی زین‌العابدین و هوتن شکیبا از چهره‌های مطرح سینمای ایران کار ارزیابی و داوری آثار متقاضی حضور در این بخش از جشنواره را بر عهده گرفتند.

در بخش عکس جشنواره نیز کار ارزیابی و داوری آثار بر عهده حمید جبلی، سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری، فرهاد آئیش و مهدی پاکدل از هنرمندان مطرح سینما و هنر ایران است.

نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی و آگاهی‌بخشی درباره اهمیت مصرف هوشمندانه برق و تأثیرات مثبت آن بر جامعه و محیط زیست برگزار می‌شود.

آثار ارسالی به این جشنواره توسط هیأت داوران ارزیابی می‌شوند و به 10 اثر برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود. این جشنواره تلاش دارد بستری برای رقابت سالم و کشف استعدادهای جوان در عرصه فیلم‌سازی و عکاسی فراهم کند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، دریافت آثار از 28 خرداد آغاز می‌شود و هنرمندان عکاس و فیلم‌ساز از سراسر کشور می‌توانند از این تاریخ، آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

جزئیات بیش‌تر درباره نحوه ارسال آثار در خبرهای بعدی اعلام می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »