حکایت دوستی‌ها و هم‌دلی‌ها در فیلم کمال مقدم

فیلم «میجان و قصه کهربا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی کمال مقدم حکایتی از دوستی‌ها و هم‌دلی‌ها برای کودکان دارد.

به گزارش سایت هنردستان،کارگردان اثر «میجان و قصه کهربا»  درباره این فیلم گفت: فیلم نوشته مجید حاتمی است و در سایه‌های جنگل ممنوعه، جایی که خورشید با نور به آرامی برگ‌ها را نوازش می‌کند، میجان، به دنبال آرزوی تی‌تی سایه‌ها و نورها را دنبال می‌کند تا راز کهربای رنگین‌کمان را در میان معماهای جنگل کشف کند و بعد از آن داستان‌ میجان از یک دختر ساده به یک افسانه‌‌ای جاودان تبدیل شده که همه را به دنبال رویاهایشان می‌کشاند.

مقدم افزود: در واقع هدف از تولید این فیلم دوستی همکاری و‌ هم‌دلی در جامع ایرانی هنوز رواج دارد و از شاخصه‌های ما ایرانی‌ها است.

مجید حاتمی نویسنده، ریحانه بوالحسنی و رمضانعلی خاکی جوان جانشین تهیه، مهدی افشار مدیر فیلم‌برداری، وحید سلطانی صدابردار، بابک شعاعی طراح گریم، محمد نوری طراح صحنه و لباس، سجاد رعیت سرپرست گروه کارگردانی، پروین مقدم مدیر برنامه‌ریزی و موسسه فیلم‌سازی مشتاقان مجری طرح این فیلم است.

کاظم نوربخش محمدرضا شیرخانلو، یوسف صادقی، علی‌رضا رضایی، مهسا تاجیک، الهه قاید امینی، علی مرزبان، رویا رضازاده، ابوالفضل مرزبان، مهدیس پریش، امیرمحمد شیرخانلو، ابوالفضل عبدلحسینی و عرفانه مددی بازیگران این اثر هستند.

فیلم «میجان و قصه کهربا»،که جمعه ۲۶ خردادماه در سالن کاخ آپادانا با حضور بازیگران سینما و تلویزیون و عوامل سینما اکران شد، به زودی در گروه سینمای هنر و تجربه و پلتفرم‌ها اکران می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »