سری جدید «طرح، رنگ، نقاشی» خردادماه روی آنتن می رود

هنردستان : برنامه «طرح، رنگ، نقاشی» با موضوعات کلی و رویکرد متنوع در دست تولید است و از خردادماه راهی آنتن شبکه آموزش می شود.

به گزارش هنردستان، سری جدید برنامه «طرح، رنگ، نقاشی» با رویکرد تقویت حواس پنجگانه، تصویر در دست تولید است.

 

به گزارش هنردستان، سری جدید برنامه «طرح، رنگ، نقاشی» با رویکرد تقویت حواس پنجگانه، تجسم فعال به یادسپاری، تخیل به روش های مختلف قصه، شعر، ساخت تصویر، طرح و ایده جدید، آموزش تکنیک های هنری و بخصوص نقاشی با تفاوت ابزارها و تکنیک ها، استفاده از نوشتار و خط در ساخت تصویر، بهادادن به انواع خطوط خوشنویسی و تایپ فارسی و استفاده متقابل از ادبیات و شعر در ساخت تصویر در دست تولید است.

این برنامه در بخش های دیگر به رویکردهایی همچون تقویت ابزارهای وجودی احساس و ذهن در تصویر، انواع کار گروهی چه در ایده پردازی چه در اجرا، تکنیک های ساخت تصویر از جمله کلاژ و چاپ توجه دارد.

همچنین در تولید این برنامه توجه به مناسبت های مذهبی و ملی و همچنین محتواهای تقویت باورهای دینی، خداباوری، اتحاد و همکاری در دستور کار قرار گرفته است.

در بخشی دیگر از سری جدید برنامه «طرح، رنگ، نقاشی» از آنجایی که نگاهی ویژه به اقلیم های مناطق مختلف کشور شده، از مخاطبان خواسته شده نقاشی های خود را برای نشان دادن و بیان این تفاوت ها به برنامه ارسال کنند.

سری جدید برنامه «طرح، رنگ، نقاشی» به تهیه کنندگی حمیدرضا محمد علیزاده از خردادماه روی آنتن شبکه آموزش سیما می رود.

منبع : مهر

امتیاز دهید