نمایش «مکبث زار» در دومین جشنواره مونیخ اجرا شد

هنردستان: نمایش «مکبث زار» به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی با اجرا در دومین جشنواره آرت مونیخ مورد استقبال پرشور و بی‌سابقه تماشاگران آلمانی قرار گرفت.

 

به گزارش هنردستان، نمایش «مکبث زار» با نام کامل «تنها سگ اولی می‌داند چرا پارس می‌کند مکبث» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی طی روزهای گذشته در سالن «پپرتئاتر» شهر مونیخ اجرا شد که با استقبال بی‌سابقه و گسترده مخاطبان آلمانی واقع شد.

 

مدیر سالن «پپرتئاتر» پس از اجرای این نمایش گفت: من ۱۰ سال است مدیر این سالن هستم و امروز با افتخار اعلام می‌کنم نمایش «مکبث زار» یکی از بهترین اجراهایی است که در این سالن روی صحنه رفته است.

این نمایش امسال در سی‌ و پنجمین جشنواره تئاتر فجر نیز در شهرهای یزد، آمل و بندرعباس روی صحنه رفت که با تشویق و تحسین چشم‌گیر تماشاگران داخلی روبه‌رو شد.

در نمایش «مکبث زار»، محمد سایبانی، داوود اسلامی، بهروز عباسی، حسین اصیلی، بهنام پانیزه، الهام اسکندری، سارا شاهی و بهرنگ عباس‌پور بازی دارند. دیگر عوامل اجرا عبارتند از: سیما کهنمویی (دستیار کارگردان)، ام. جی. جایباش (منشی صحنه)، ابراهیم پشت‌کوهی (طراح صحنه)، فاطیما پشت‌کوهی (طراح لباس)، بهرنگ عباس‌پور و عماد زارعی (موسیقی)، بودا عباس‌نیا (طراح پوستر و عکاس)، احمدرضا حجارزاده (امور رسانه و روابط‌عمومی).

«مکبث زار» پیش از این هم در جشنواره‌های جهانی حضور موفق و درخشانی داشته است.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی AMS 2024

فراخوان عکاسی AMS 2024منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط انجمن هواشناسی آمریکا برگزار می شود. ما به دنبال عکس‌هایی از آب

ادامه مطلب »