مهلت جشنواره اتقان تمدید شد

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار این جشنواره فرهنگی و هنری اتقان که با محوریت ارتقای فرهنگ کار، آغاز به کار کرده است به دلیل استقبال هنرمندان و اهالی فرهنگ تا روز شنبه ۲۰ مرداد تمدید شد.

به گزارش هنردستان ، مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار این جشنواره فرهنگی و هنری اتقان که با محوریت ارتقای فرهنگ کار، آغاز به کار کرده است به دلیل استقبال هنرمندان و اهالی فرهنگ تا روز شنبه ۲۰ مرداد تمدید شد.

جشنواره مورد اشاره رویدادی فرهنگی هنری است که با محوریت ارتقای فرهنگ کار، توسط معاونت امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حوزه هنری انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی شده و نخستین دوره آن در چهار بخش هنرهای تجسمی (پوستر، کارتون و عکس) طنز (شعر، نثر و استندآپ کمدی) شعر (داستانک و داستان کوتاه) و هنرهای نمایشی (تئاتر خیابانی، تئاتر کوتاه صحنه‌ای) در حال برگزاری است.

علاقه‌مندان به شرکت در نخستین جشنواره فرهنگی هنری اتقان تا روز شنبه ۲۰ مرداد فرصت دارند تا آثار خود را با موضوعات و مضامینی چون منزلت و ارزش کار، وجدان کاری و مسؤولیت‌پذیری، نقش ثروت‌های بادآورده، عوامل مؤثر بر فرهنگ کار، پیامدهای بی‌توجهی به فرهنگ کار، اتقان کاری، تعاون و کارگروهی، مهارت‌آموزی، تلاش و پشتکار و انضباط کاری و امانت و صداقت در کار به به دبیرخانه این رویداد به نشانی اینترنتی artfest.ir ارسال کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »