فراخوان اقامت هنری فرانسه Le Phare à Lucioles

فراخوان اقامت هنری فرانسه Le Phare à Lucioles منشر شد .

به گزارش هنردستان ، شرکت Le Phare à Lucioles از هنرمندان و/یا محققان از همه رشته‌ها در محل کار خود برای یک دوره تحقیق، نوشتن، تمرین و کار خلاق استقبال می‌کند.

مهم: امسال، ما دوباره چندین نوع اقامت برای هنرمندان ارائه کرده‌ایم: انفرادی / گروهی / خانوادگی. تمام جزئیات را می‌توانید در توضیحات فراخوان اپلیکیشن که در زیر لینک دانلودش قرار دارد می توانید پیدا کنید.

m![lieu] مکانی است که برای همه فعالیت‌های معاصر باز است، فضاهای کار، نوشتن و تحقیق را به هنرمندان حرفه‌ای و/یا نوظهور برای اقامت‌های 5 تا 20 روزه ارائه می‌دهد.

کلیه رشته‌های هنری از جمله هنرهای تجسمی، نویسندگی و موسیقی پذیرفته می‌شود.

هنرمندان از فضای کاری مجهز تا حد امکان بر اساس نیازشان بهره مند می‌شوند. تیم Cie (مدیریت فنی، مدیریت، میانجیگری) از هنرمندان در کار و روابط آنها با ساکنان حمایت می کند. هنرمندان در یک اتاق یک نفره در یک آپارتمان واقع در بالای فضاهای کاری قرار دارند. هر هنرمند به ازای هر روز حضور 80 یورو کمک هزینه اقامت دریافت می کند که شامل تمام هزینه های سفر و غذا می شود. بسته به کشور اقامت هنرمندان، پوشش بخشی از هزینه های رویکرد ممکن است.

ثبت نام برای این اقامت هنری رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام ۵ ژولای ۲۰۲۴ ( ۱۵ تیر ۱۴۰۳)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت برگزارکننده‌ی فراخوان مراجعه کنید.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »