نمایشگاه آنلاین «کرم با طعم توت‌فرنگی» 

نمایشگاه انفرادی «کرم با طعم توت‌فرنگی» شامل نقاشی‌های الهه جعفری، روز جمعه یکم تیرماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان ، نمایشگاه انفرادی «کرم با طعم توت‌فرنگی» با نقاشی‌های الهه جعفری، روز جمعه یکم تیرماه به صورت آنلاین به نمایش درمی‌آید. 

الهه جعفری، دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه شریعتی است و تاکنون آثارش در شش نمایشگاه گروهی به نمایش درآمده است. 

مجموعه‌ پیش رو به کیوریتوری حمیدرضا فتوحی با آثاری از الهه جعفری بیشتر با انتقاد به وضع موجود که به سبک زندگی بدل شده، شکل گرفته است. سبکی که انتخاب هنرمند نیست و با هیچ طعم‌دهنده‌ای از گلو پایین نمی‌رود. 

همچنین آثاری از این مجموعه در نمایشگاهی واقع در آنکارا به نمایش درآمده است. 

حمیدرضا فتوحی، کیوریتور این مجموعه در بیانیه‌ی این نمایشگاه نوشته:

نمایشگاه «کرم با طعم توت‌فرنگی» از روز ۱ تیر تا ۱۰ تیرماه در سایت آرتیبیشن به نمایش درمی‌آید. 

«اکثر انسان‌ها در شرایطی به سر می‌برند که نه انتخاب کرده‌اند و نه چندان انتخاب دیگری دارند. در چنین شرایطی چه معترض باشند و چه سازگار، در ظاهر شرایط به life style یا همان سبک زندگی‌شان تبدیل می‌شود اما در هر حال ماهی‌ها کرم را با طعم توت‌فرنگی دوست ندارند!» 

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از آثار این نمایشگاه هر روز و در هر ساعت به سایت آرتیبیشن مراجعه کنند. 

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »