«تماشای جمال» درخانه عکاسان جوان

نمایشگاه عکس انفرادی مهدی پالیزگیر با عنوان «تماشای جمال» عصر جمعه اول تیر در گالری خانه عکاسان جوان برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌ عمومی خانه عکاسان جوان، نمایشگاه «تماشای جمال» مجموعه‌ای از آثار مهدی پالیزگیر است که در قالب یک مجموعه بدیع از شمایل‌نگاره‌های ذهنی هنرمند برای نخستین بار با ابزار دوربین عکاسی به تصویر کشیده شده‌اند.

این مجموعه حاصل تلاش یکسال گذشته هنرمند است که عکس‌های فاخری با موضوع چهره‌نگاری ذوات مقدسه بدون اشاره مستقیم به چهره‌ی حضرات معصومین (س) را ثبت کرده است.

مهدی پالیزگیر کارشناس ارشد مدیریت صنعتی است که آموزش عکاسی را نزد حمزه اولیازاده سپری کرده است. زمینه کاری و حرفه تخصصی این هنرمند همسو با عکاسی نبود اما علاقه‌اش به هنر و خصوصاً حرفه عکاسی وی را به سمت این رشته هنری سوق داده است. پالیزگیر عضو گروه عکاسان آستان بوده و به تازگی با نمایشگاه گروهی عکس «حرم آنجاست» آثار هنری‌اش را به نمایش گذاشته است. عکاسی از موضوعات آیینی و ملی از دغدغه‌های وی برای عکاسی است.

نمایشگاه عکس «تماشای جمال» روز جمعه اول تیر در گالری خانه عکاسان جوان از ساعت ۱۷ افتتاح خواهد شد و تا پایان روز سه‌شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در گالری خانه عکاسان جوان ، جهت بازدید عموم دایر است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »