هم‌اندیشی «یک نشست، یک اثر» در موزه هنرهای معاصر تهران

نخستین هم‌اندیشی از مجموعه نشست‌هایی با محوریت نقاشی تئاتر، دوشنبه ۴ تیر در محل سالن اجتماعات موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان ، نخستین هم‌اندیشی «یک نشست، یک اثر» از مجموعه نشست‌هایی با محوریت نقاشی تئاتر، دوشنبه ۴ تیر ماه ساعت ۱۵ با نمایش اثر فرانسیس سالز با عنوان «هملت» در محل سالن اجتماعات موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

این نشست هم‌اندیشی به دبیری داود بنی اردلان و با حضور صالح نجفی مدرس، نویسنده و پژوهشگر، دوشنبه ۴ تیر ماه ساعت ۱۵ در محل سالن اجتماعات موزه برگزار می‌شود.

موزه هنرهای معاصر تهران در نظر دارد با رویکردی پژوهش‌محور و بینامتنی، دوشنبه هر هفته به‌ نقد و بررسی یک اثر نفیس از گنجینه خود بپردازد. این آثار، آثاری است که در دهه‌های اخیر کمتر به‌نمایش‌ درآمده است. محوریت این نشست‌ها به ترتیب نقاشی تئاتر، نقاشی عکاسی، نقاشی سینما، نقاشی معماری، نقاشی موسیقی و بررسی متقابل این هنرها بر یکدیگر با حضور استادان و منتقدان هنری خواهد بود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »