نمایشگاه انفرادی کالیگرافی «طلوع» در برج آزادی

نمایشگاه انفرادی «طلوع» روز جمعه 1 تیرماه در کافه گالری برج آزادی افتتاح شده است .

به گزارش هنردستان ، در این نمایشگاه 19 اثر کالیگرافی، از هنرمند فاطمه گرایلی در کافه گالری مجموعه به نمایش گذاشته می‌شود .

مجموعه پیش رو، بیان تلاطم روح هنرمند در جنگ با تکامل، از شهریور 1400 تاکنون است که هنرمند در سایزهای مختلف و با سبک و تکنیک های اکرلیک و رنگ و روغن به نمایش گذاشته می شود.فاطمه گرایلی در حاشیه این نمایشگاه افزود: آثار به معنای بستر زندگی است که با عمل به آن می رسیم. و برخلاف تمام زندگی که با تلاشی شگرف طبق برنامه پیش می رود،در نقاشی مشخص نیست که چه باید کرد. هر چه در ذهن نمایان شود در عمل به شکست می انجامد و رنگ ها خود به پیش می روند.

علاقمندان می‌توانند از 1 تیرماه لغایت 7 تیرماه به مدت یک هفته از ساعت 9 الی 19 از این نمایشگاه در کافه گالری برج آزادی بازدید کنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »