رضا عطاران شمع ۴۹ سالگی‌اش را در اولین اکران «نهنگ عنبر ۲» فوت کرد

هنردستان : نخستین مراسم اکران مردمی فیلم «نهنگ عنبر۲، سلکشن رویا» با حضور رضا عطاران و سامان مقدم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

به گزارش هنردستان ، مراسم اکران مردمی «نهنگ عنبر۲، سلکشن رویا» در ساعت 9:45 دقیقه صبح و با تجمع زیاد تماشاگران در پردیس کورش آغاز شد و آخرین ساخته سامان مقدم  از امروز صبح رسما افتتاح خود را آغاز کرد. 

 

به گزارش هنردستان ، مراسم اکران مردمی «نهنگ عنبر۲، سلکشن رویا» در ساعت 9:45 دقیقه صبح و با تجمع زیاد تماشاگران در پردیس کورش آغاز شد و آخرین ساخته سامان مقدم  از امروز صبح رسما افتتاح خود را آغاز کرد. 

مقدم قبل از اکران فیلم خطاب به علاقه‌مندان «نهنگ عنبر ۲» گفت: «فیلم «نهنگ عنبر۲» بسیار فیلم سختی بود. امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.»

پس از تشویق علاقمندان، نوبت به رضا عطاران رسید. او  بعد از سلام و احوالپرسی گفت: «من هم فیلم را با صدا و موسیقی ندیده‌ام و همراه با شما فیلم را می‌بینم.»

بازیگر محبوب سینما از استقبال مردم در ساعت 9 صبح از این فیلم ابراز خوشنودی نمود و افزود: «فکر می‌کردم فقط خودم امروز صبح زود از خواب بیدار می‌شوم. خوشحالم که  همه ما صبح زود از خواب بیدار شده‌ایم.»

علی مسعودی که گروه را در اولین اکران همراهی  کرده بود نیز  در این مراسم گفت: «من در این فیلم هیچ کاره‌ام فقط آمده‌ام، که بخندم.»

در حاشیه این مراسم می‌توان به تولد رضا عطاران اشاره کرد. اولین اکران عمومی فیلم «نهنگ عنبر 2، سلکشن رویا» همزمان با زادروز رضا عطاران بود که در پردیس سینمایی کوروش او  را با جشن کوچکی غافلگیر کردند. علی سرتیپی مدیرعامل «فیلمیران»، رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران و مدیر مسئول پردیس سینمایی کورش در تبریک تولد به رضا عطاران گفت: او  و اصغر فرهادی تنها کسانی هستند که می‌توانند مخاطب را صبح زود برای آمدن به سینما ترغیب کنند. علاقه مخاطب به هر دوی این عزیزان قلبی و دائمی است.»

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر٢-سلکشن رویا» به تهیه کنندگی سامان مقدم و با سرمایه گذاری نیوشا طبیبی،نیما طبیبی، مجید مطلبی و سامان مقدم ساخته شده است.

رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوی، رضا ناجی، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانی و علی قربان زاده و بازیگران میهمان: شهلا ریاحی، کتایون امیر ابراهیمی، محسن قاضی مرادی، اسدالله یکتا، احمدرضا اسعدی از بازیگران این فیلم هستند. پخش این فیلم برعهده‌ی «فیلمیران» است.

منبع : خبرگزاری خبرآنلاین

امتیاز دهید