آیین رونمایی از آلبوم «بداهه» در فرهنگسرای ارسباران

آیین رونمایی از آلبوم «بداهه» دوشنبه ۱۱ تیرماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران ، آیین رونمایی از آلبوم «بداهه» دوشنبه ۱۱ تیرماه ساعت ۲۰ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. این آلبوم شامل بداهه‌نوازی‌های هنرمندان محمدعلی کیانی‌نژاد (نی)، شهرام میرجلالی (تار) و سعید رودباری (تنبک) است. 

سخنرانان این مراسم میرعلیرضا میرعلینقی و محمد کیانی‌نژاد هستند. همچنین یک کلیپ درباره فعالیت‌های محمدعلی کیانی‌نژاد پخش می‌شود و سه قطعه از آثار وی توسط سه گروه موسیقی اجرا خواهد شد. 

محمدعلی کیانی‌نژاد (زاده ۱۳۳۱ در بیرجند) موسیقیدان، آهنگساز و نوازنده ساز نی است که موسیقی را نزد استادانی همچون نورعلی برومند، داریوش صفوت، محمدتقی مسعودیه و هرمز فرهت آموخته است. کیانی‌نژاد همکاری با هنرمندانی همچون محمدرضا شجریان، حسین علیزاده، شهرام ناظری، پرویز مشکاتیان، ایرج بسطامی و علیرضا افتخاری را در کارنامه هنری‌اش دارد. «مهرورزان»، «انتظار»، «سرو سیمین»، «پیر مغان» و «مندیر» برخی آثار منتشرشده وی است. 

علاقمندان برای حضور در این نشست که شرکت در آن برای عموم آزاد و رایگان است، می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با فرهنگسرای ارسباران تماس بگیرند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »