حسین مسافرآستانه به مدیریت پردیس تئاتر تهران منصوب شد

هنردستان :حسین مسافرآستانه به عنوان مدیر پردیس تئاتر تهران معرفی شد و حکم خود را از رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران دریافت کرد.

به گزارش هنردستان به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ، حسین مسافرآستانه را به عنوان مدیر این مجموعه  منصوب کرد. 

 

به گزارش هنردستان به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ محمود صلاحی، رییس سازمان فرهنگی هنری، چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت در نشست معاونان و مدیران سازمان فرهنگی هنری از تلاش‌های شهرام کرمی که با سمت سرپرست در پردیس تئاتر تهران فعالیت می‌کرد، تقدیر و حسین مسافرآستانه را به عنوان مدیر این مجموعه  منصوب کرد. 
  
پردیس تئاتر تهران به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه تئاتر کشور با داشتن ۱۰ سالن نمایشی و امکانات مختلف برای فعالیت گروه‌های نمایشی در اتوبان امام علی جنوبی، محلاتی شرقی، خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی واقع شده است. پنج سالن این مرکز با نام هنرمندان شناخته شده؛ زنده یاد داوود رشیدی، زنده یاد محمود استاد محمد و هنرمندان سرافراز جمشید مشایخی، علی نصیریان و محمد علی کشاورز نامگذاری شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »