۴۸خرید میلیارد تومانی از نمایشگاه کتاب

هنردستان: امیرزاده گفت: تعداد تراکنش های صورت گرفته در نمایشگاه امسال هم تا پایان روز هفتم، ۸۲۸ هزار و ۲۲۷ مورد بوده که مبلغ ریالی آن ۴۷۵ میلیارد و ۷۱۲ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۹۰۷ ریال بوده است.

 

به گزارش هنردستان، سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران از خرید بیش از ۴۸ میلیارد تومان کتاب، تنها از طریق کارت های الکترونیک و دستگاه های کارتخوان خبر داد.

همایون امیرزاده سخنگوی سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ظهر امروز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت در جمع خبرنگاران اعلام کرد: تعداد تراکنش‌ها در نمایشگاه بیست و نهم و تا پایان روز هفتم آن، ۷۶۵ هزار و ۷۹۶ مورد بوده است و رقم خرید در آن بازه زمانی ۴۲۹ میلیارد و ۲۸۰ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۱۰۱ ریال را شامل می شد.

 

او ادامه داد: تعداد تراکنش های صورت گرفته در نمایشگاه امسال هم تا پایان روز هفتم، ۸۲۸ هزار و ۲۲۷ مورد بوده که مبلغ ریالی آن ۴۷۵ میلیارد و ۷۱۲ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۹۰۷ ریال بوده است.

 

به گفته او و با مقایسه این دو آمار، تعداد تراکنش ها در نمایشگاه امسال نسبت به دوره قبل،   ۶۲ هزار و ۴۳۱ مورد افزایش داشته که نشان از ۷ درصد رشد از نظر تراکنش است و از حیث ریالی هم در نمایشگاه کتاب امسال نسبت به بازه زمانی مشابه در نمایشگاه بیست و نهم، ۱۵ درصد رشد را نشان می دهد.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید