پوستر فیلم «روایت ناتمام سیما»منتشر شد

پوستر فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی در فاصله سه روز مانده تا اکران این فیلم در سینماها، رونمایی شد.

به گزارش سایت هنردستان،«روایت ناتمام سیما» از چهارشنبه 13 تیرماه در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود و مضمونی ملتهب در ارتباط با زنان را روایت می‌کند.

شکوفه بیاتی طراحی پوستر این فیلم را بر عهده داشته و طراحی تبلیغات آن در استودیو شهر فرنگ انجام می‌شود. پخش این فیلم را نیز دفتر شهر فرنگ برعهده دارد.

«روایت ناتمام سیما» سومین فیلم علیرضا صمدی در مقام کارگردان است که فضایی ملتهب دارد و در دو سال گذشته نتوانسته برای اکران به سینماها راه پیدا کند.

حامد کمیلی، آزاده صمدی، مهران احمدی، مسعود کرامتی، مریم سعادت، محمد حیدری، مهسا باوفا، دانیال نوروش و غزل شاکری بازیگران این فیلم هستند.

در معرفی این فیلم آمده: بدنامی اونقدرها هم که می‌گن بد نیست؛ مشتری خودش رو داره.

«صحنه‌زنی» و «بی‌نامی» دو فیلم دیگر علیرضا صمدی بود که در سینماها اکران شده است.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »