نمایشگاه گروهی تجسمی «سندروم ماندن» در گالری عکاسان جوان برگزار می‌شود

آیین گشایش نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «سندروم ماندن»، جمعه 15 تیرماه در گالری عکاسان جوان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی این رویداد، نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «سندروم ماندن» توسط گروه هنری «ژامک» با مدیریت «لیلا زمانی»، روز جمعه 15 تیرماه ساعت 17 در نگارخانه عکاسان جوان آغاز به کار می‌کند.

هم‌زمان با آیین گشایش این نمایشگاه، پرفورمنس «پادزخم» نیز با هنرمندی دینا جادری و حامد ابراهیمی اجرا خواهد شد. اجرای «پادزخم»، پرفورمنسی بی‌کلام با طراحی و کارگردانی حامد ابراهیمی است و امین احمدی اجرای موسیقی آن را بر عهده دارد.

لیلا زمانی در مقام برگزارکننده این نمایشگاه، درباره اجرای پرفورمنس «پادزخم» می‌گوید:«اجرای پادزخم با نگاهی متفاوت به رفتار متقابل انسانی در روابط عاطفی، دوستانه،کاری و خانوادگی شکل گرفته و با توجه به نوع اجرا، هر شخصی به عنوان تماشاگر با دیدگاه متفاوت و خاص خود می‌تواند با آن همراه بشود و برداشت مختص خود را داشته باشد و حتی چندین مفهوم مختلف را دریافت بکند اما هدف کلی، بازنگری در نوع رفتار و همچنین نحوه پیشبرد ارتباطات روزمره و رفتار انسانی در زندگی اجتماعی و بخصوص شخصی افراد است. با این‌حال نوع دیدگاه مخاطب است که در نهایت درست یا غلط‌بودن آن رفتار را مشخص می‌کند. در طول اجرا، نوع ارتباط اجراگران با نقاشی و روند آن مورد توجه قرار می‌گیرد و همچنین بیننده در پایان با دو اثر هنری مواجه است؛ یکی نقاشی و دیگری مجسمه انسانی که خلق شده است».

همچنین در خلاصه‌ای از مفهوم این نمایشگاه گروهی آمده:«سال‌هاست مانده‌ام در پی هیچ انتظاری، و اکنون به دنبال درمان سندرم ماندن خویشم؛ در کنار خویشتن همراه خودم».

پژمان شکیب، معصومه یعقوب‌زاده، مجتبی رستمی، پروین فلاحی و صبرینه توپچی، اساتیدی هستند که در این نمایشگاه، هنرمندان را همراهی می‌کنند.

هنرمندانی که با ارائه اثر در نمایشگاه «سندروم ماندن» شرکت کرده‌اند، عبارتند از:

شقایق تاجیکی، مریم جمالی، رها اول، ترانه متدین، خاطره آرامون، سارا عامری، آنیتا قلی‌پور، مریم اشرفی، پگاه ایرانمهر، معصومه رییسی، فاطمه شبانپور،کمند حمدالله‌زاده، فائزه قاسم آوندی، نیلوفر جم، محیا یوسفی، دلینا خلیلی، حدیث کنگرانی فراهانی، سپهر رییس‌زاده، معصومه قربانعلی، طناز عزیزی، فرشته علیجانی، نرگس فیاضی، رضوانه محسنی، مبینا نیکونام، سپیده غیاثی.

کامیار جعفری‌مرام (طراح پوستر)، طناز عزیزی (عکاس)،کمند حمدالله‌زاده، مریم سیاح (روابط‌عمومی)، دیگر عوامل برگزاری نمایشگاه «سندروم ماندن» هستند.

علاقه‌مندان به بازدید از نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «سندروم ماندن»، می‌توانند از روز 15 تا 19 تیرماه، هر روز از ساعت 16 تا 19 به نگارخانه عکاسان جوان در نشانی خیابان ولی‌عصر، خیابان یوسف‌آباد، خیابان چهارم، پلاک ۳، طبقه ۲، واحد ۲ مراجعه بکنند.

5/5 - (1 امتیاز)
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »